Silah Kaçcakçılarına Operasyon

DİYARBAKIR Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin düzenlediği operasyonlarda 3 Kalaşnikof ile tabanca ve mermiler ele geçirildi.

Haberler 09.09.2015, 18:55
Silah Kaçcakçılarına Operasyon
(DHA) - DİYARBAKIR Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin düzenlediği operasyonlarda 3 Kalaşnikof ile tabanca ve mermiler ele geçirildi.

Diyarbakır Valiliği, İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerinin silah ve mühimmat kaçakçılığı yapan suç organizasyonunun varlığını tespit ettiğini açıkladı. Bismil Cumhuriyet Başsavcılığı'nın koordinesinde şüphelilere yönelik 4 ayrı adreste yapılan aramalarda 3 Kalaşnikof silah, 1 ruhsatsız tabanca, 1 ruhsatsız av tüfeği, 7.65 milimetre çapında 32 fişek, 197 Kalaşnikof fişeği, 13 Kalaşnikof şarjör, 7.65 çapında tabancaya ait 2 şarjör, 1 hücum yeleği ele geçirildi. Diyarbakır Valiliği'nin açıklamasında şöyle denildi:

"Diyarbakır Emniyet Müdürlüğü olarak ilimize kaçak yollardan çok sayıda silah ve mühimmat getirerek haksız ekonomik çıkar sağlayan ve ilimizin asayişinin bozulmasına neden olan şahıslara yönelik yürüttüğümüz ve birçok organize suç örgütünün çökertildiği başarılı operasyonlara hassasiyetle ve titizlikle devam edilmektedir. Bu mücadelemizde vatandaşlarımızdan aldığımız büyük destek bizi son derece memnun etmekte ve motivasyon kaynağımız olmaktadır."

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@