‘Sihirbaz' Dolandırıcılar Yakalandı

İstanbul Emniyeti, kendisini sihirbaz olarak tanıtan ve toplamda 12 olaya karıştıkları tespit edilen 2 şahsın sevk edildikleri adli makamlarca tutuklanarak Ceza İnfaz Kurumuna teslim edildiğini bildirdi.

Haberler 16.08.2015, 14:58
‘Sihirbaz' Dolandırıcılar Yakalandı

İSTANBUL (ANKA) --İstanbul Emniyeti, kendisini sihirbaz olarak tanıtan ve toplamda 12 olaya karıştıkları tespit edilen 2 şahsın sevk edildikleri adli makamlarca tutuklanarak Ceza İnfaz Kurumuna teslim edildiğini bildirdi.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, “09 Ağustos 2015 günü saat 02.00 sıralarında Güven Timleri Şube Müdürlüğü görevlilerince Beşiktaş Meydanında 3 şahsın tartıştığı görülmesi üzerine olaya müdahale edilmiş, 2 şahsın görevli memurları fark etmesi üzerine olay yerini terk ederek uzaklaştıkları görülmüştür. Diğer şahısla görüşüldüğünde, olay yerinden uzaklaşan şahısların kendisini sihirbaz olarak tanıttıklarını ve kemerinin ön kısmından tutarak salladıklarını, olay esnasında sol cebinde bulunan cep telefonunu aldıklarını fark etmediğini beyan etmiştir” denildi.

Şüpheli olarak tespit edilen Y.Ö. (36) ve M.Ç. (33) isimli iki şüpheli şahsın yakalanarak detaylı incelemenin yapılabilmesi için Asayiş Şube Müdürlüğü Yankesicilik ve Dolandırıcılık Büro Amirliği görevlilerine teslim edildiği belirtilen açıklamada "Toplam 12 olaya karıştıkları tespit edilen şüpheli şahıslar 10 Ağustos 2015 tarihinde sevk edildikleri adli makamlarca tutuklanarak Ceza İnfaz Kurumuna teslim edildi" denildi. (ANKA)

(ÖZ/ÖZK) 

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
banner1037

Gelişmelerden Haberdar Olun

@