Serbest kalan katipler de tutuklandı

Ramazan ÇETİN/DENİZLİ, () - DENİZLİ'de, darbe girişimi soruşturması kapsamında gözaltına alınan ve adliyede serbest bırakılan zabit katibi ve mübaşir 32 kişi, savcılığın itirazı sonrası tekrar yakalandı. Adliyeye sevk edilen şüphelilerden...

Haberler 31.08.2016, 12:34
Serbest kalan katipler de tutuklandı

Ramazan ÇETİN/DENİZLİ, () - DENİZLİ'de, darbe girişimi soruşturması kapsamında gözaltına alınan ve adliyede serbest bırakılan zabit katibi ve mübaşir 32 kişi, savcılığın itirazı sonrası tekrar yakalandı. Adliyeye sevk edilen şüphelilerden 7'si tutuklanırken, diğerleri adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.
Denizli İl Emniyet Müdürlüğü tarafından geçen hafta Denizli Adliyesi'nde FETÖ/PDY'ye yönelik başlatılan soruşturma kapsamında, 40 infaz koruma memuru ve 49 zabit katibi gözaltına alındı. Adliyeye sevk edilen şüphelilerden 14 infaz koruma memuru ve 12 zabit katibi tutuklandı. Diğerleri serbest kaldı. Savcılık serbest kalanlardan 32'sinin tutuklanması talebiyle karara itiraz etti. Tekrar gözaltına alınan şüphelilerden 7'si daha tutuklandı. 25 kişi ise adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@