Sende Papaz büyüsü var soyun dedi ve...

Adana'da yaşanan bu garip olayda büyüyü bozacağını iddia eden şahıs genç kızı çırıl çıplak soydurup tacizde bulundu...

Haberler 10.07.2016, 11:29 10.07.2016, 13:54
Sende Papaz büyüsü var soyun dedi ve...
ADANA'da büyü ve muska yapan 74 yaşındaki İbrahim T., 'Sende papaz büyüsü var, onu bozacağım' diyerek, 17 yaşındaki D.A.'yı taciz ettiği iddiasıyla gözaltına alındı.

Psikolojik rahatsızlığı bulunan D.A., önceki gün yengesi Tuğba T. ile merkez Yüreğir İlçesi'ndeki Kazım Karabekir Mahallesi'nde bulunan büyü ve muska yapan İbrahim T.'nin evine gitti. İddiaya göre İbrahim T., yanında yengesi varken D.A.'ya dönüp, "Sende papaz büyüsü var, bunu bozacağım. Bunun için üzerindeki elbiseleri çıkartman lazım" dedi. Bunun üzerine D.A. üzerindeki giysilerini tamamen çıkarıp çıplak kalırken, İbrahim T. dualar okuyarak genç kızın vücudunu elledi. İbrahim T.'nin, "Yarın öğlen gel, büyüyü bozacağım" diye evine gönderdiği D.A., ailesine yaşadıklarını anlattı. Aile de polise giderek şikayetçi oldu.'BÜYÜYÜ BOZACAKTIM'

Ahlak Bürosu Amirliği ekipleri, İbrahim T.'yi 'Çocuğun cinsel istismarı' suçlamasıyla gözaltına aldı. Suçlamaları kabul etmeyen İbrahim T., "Ben kesinlikle tacizde bulunmadım. Kendisinde papaz büyüsü vardı. Onu bozmak için dualar okudum, yazdım. Yeni elbise giyinmesini söyledim. O da giyindi ama tacizde bulunmadım. Kendisine 41 defa cin suresi okudum. Bir ipe 41 defa düğüm attım. 'Yarın gelin büyüyü bozacağım' dedim ama polisler geldi" diye ifade verdi.
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@