Selçuk'ta 3 belediye görevlisi FETÖ'den açığa alındı

İZMİR'in Selçuk ilçesinde, Fethullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'na (FETÖ/PDY) yönelik olarak yürütülen soruşturma kapsamında, Selçuk Belediyesi'nde iki müdürün de aralarında bulunduğu 3 kişi açığa alındı.

Haberler 16.08.2016, 17:14
Selçuk'ta 3 belediye görevlisi FETÖ'den açığa alındı
SELÇUK (İzmir), () - İZMİR'in Selçuk ilçesinde, Fethullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'na (FETÖ/PDY) yönelik olarak yürütülen soruşturma kapsamında, Selçuk Belediyesi'nde iki müdürün de aralarında bulunduğu 3 kişi açığa alındı.

Selçuk Belediyesi'nde uzun süredir Belediye Başkan Yardımcısı kadrosunda bulunan Ali Karakurt, bir süre önce AK Partili Selçuk Belediye Başkanı Dahi Zeynel Bakıcı tarafından önce Yazı İşleri Müdürlüğü'nde, ardından da arşiv biriminde görevlendirildi. Karakurt, son olarak geçen 12 Ağustos'ta, İçişleri Bakanlığı'nın FETÖ/PDY soruşturması kapsamında, Kaymakamlık aracılığıyla Selçuk Belediyesi'ne gönderdiği yazıyla açığa alındı. Aynı soruşturmada belediyede Kültür ve Sosyal İşler Müdürü olarak görev yapan Bahadır Vardar ile adı açıklanmayan bir belediye görevlisi de açığa alındı.
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
banner1037

Gelişmelerden Haberdar Olun

@