Şehit Yunus Yılmaz'ın acısı Bursa’ya düştü

HAKKARİ’nin Şemdinli İlçesi’nde  askeri aracın geçişi sırasında PKK'lı teröristlerce daha önceden yola döşenen el yapımı patlayıcının infilak etmesi sonucu şehit olan 5 askerden Piyade Sözleşmeli Er Yunus...

Haberler 10.07.2016, 18:35
Şehit Yunus Yılmaz'ın acısı Bursa’ya düştü
HAKKARİ’nin Şemdinli İlçesi’nde  askeri aracın geçişi sırasında PKK'lı teröristlerce daha önceden yola döşenen el yapımı patlayıcının infilak etmesi sonucu şehit olan 5 askerden Piyade Sözleşmeli Er Yunus Yılmaz’ın Bursa’nın merkez Osmangazi İlçesi'ndeki baba evine ateş düştü.

Şemdinli İlçesi’nin Beyyurdu- Aktütün karayolunda yol kontrolü yapan askerleri taşıyan aracın geçişi sırasında teröristlerce yola döşenen el yapımı patlayıcının infilak etmesi sonucu Sözleşmeli Piyade Er Yunus Yılmaz, 4 silah arkadaşıyla şehit oldu. Yunus Yılmaz’ın şehit olduğu haberi Bursa’nın merkez Osmangazi İlçesi Adnan Menderes Mahallesi Arafat Sokak’ta oturan babası Selami ve annesi Azime Yılmaz’a verildi.

Yunus Yılmaz’ın şehit olduğu haberinin duyulmasının ardından yakınları ve komşuları eve akın ederken, binanın önüne Türk bayrağı asıldı.

Yunus Yılmaz’ın tezkere aldıktan sonra 2 yıl bir fabrikada işçi olarak çalıştığı, geçen 29 Nisan’da da sözleşmeli er olarak göreve başladığı öğrenildi. Yılmaz Ailesi'nin 3 çocuğundan biri olan Yunus Yılmaz’ın ikizinin bulunduğu ve bekar olduğu belirtildi. Aslen Giresun’un Tirebolu İlçesi Düzköy nüfusuna kayıtlı olan Yunus Yılmaz'ın ailesinin yıllardın Bursa’da yaşadığı için cenazesinin de burada toprağa verileceği bildirildi.
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@