Şehit töreni sonrası koruma polislerinin arbedesi

 ŞEHİT Astsubay Başçavuş Nurettin Öztürk'ün Kocatepe Camii'ndeki cenaze töreninden sonra Başbakanlık ile CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun korumaları arasında arbede yaşandı..

Haberler 17.08.2015, 22:04
Şehit töreni sonrası koruma polislerinin arbedesi

 ŞEHİT Astsubay Başçavuş Nurettin Öztürk'ün Kocatepe Camii'ndeki cenaze töreninden sonra Başbakanlık ile CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun korumaları arasında arbede yaşandı.
Şehit Astsubay Başçavuş Nurettin Öztürk'ün top aracına konulan naaşı tören yerinden uzaklaşırken, korumaları da Kılıçdaroğlu'nu alandan götürmek için bulunduğu bölgeye makam aracını getirtmeye çalıştı. Bu sırada Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun yakın korumaları 'Emir gelmedi' diyerek aracı bariyerlerden içeri almak istemedi. Önce aracın makam şoförü inerek Başbakanlık korumalarıyla tartıştı ve bariyerleri geçti. Başbakanlık korumaları aracın önüne geçerek geçişini engelleyince bu kez Kılıçdaroğlu'nun koruma müdürü koşarak gelip müdahale etti. CHP liderinin koruma müdürü ile Başbakanlık korumaları arasında kısa süre gerginlik yaşandı. Yaşanan bu gerilimli diyalogları Hürriyet muhabiri Bülent Sarıoğlu görüntüledi.

 

 

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
banner1037

Gelişmelerden Haberdar Olun

@