Şehit Polis Memuru Salih Hüseyin Parça Memleketine Uğurlandı

Şırnak\'ın Cizre ilçesinde, zırhlı polis aracına düzenlenen roketatarlı saldırıda şehit olan polis memuru Salih Hüseyin Parça için Diyarbakır Emniyet Müdürlüğü önünde tören düzenlendi.

Haberler 08.08.2015, 12:40
Şehit Polis Memuru Salih Hüseyin Parça Memleketine Uğurlandı

DİYARBAKIR (ANKA) - Şırnak'ın Cizre ilçesinde, zırhlı polis aracına düzenlenen roketatarlı saldırıda şehit olan polis memuru Salih Hüseyin Parça için Diyarbakır Emniyet Müdürlüğü önünde tören düzenlendi.

Tören, şehidin naaşının katafalka konulması ile başladı. Şehidin özgeçmişinin okunmasının ardından konuşan  İl Emniyet Müdür Yardımcısı İsmail Bayrak vatan ve görev uğruna bitmiş olan her şeye başlangıç dediklerini, bunun yüce bir duygu olduğunu söyledi.

İl Emniyet Müdür Yardımcısı Bayrak’ın konuşmasının ardından şehitlerin ruhuna dualar okunduktan sonra, şehidin cenazesi memleketi Artvin’in Yusufeli ilçesine gönderildi.

Malatya doğumlu 22 yaşındaki Şehit Polis Memuru Salih Hüseyin Parça için düzenlenen törene Diyarbakır Valisi Hüseyin Aksoy, 7. Kolordu ve Garnizon Komutanı İbrahim Yılmaz, Cumhuriyet Başsavcısı Ramazan Solmaz, Diyarbakır Vali Yardımcısı Taner Bircan, Şırnak Vali Yardımcısı Ümit Altay, askeri ve mülki erkan ile şehidin arkadaşları katıldı. (ANKA)

(ANL/ORH)

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@