Şehit polis memuru Dündar'ın memleketinde yas

MARDİN'in Nusaybin İlçesi'nde PKK'lı teröristlerin düzenlediği bombalı saldırıda şehit olan polis memuru Murat Dündar'ın, memleketi Diyarbakır'ın Çüngüş İlçesi'ne bağlı Aydınlı Köyü'ndeki...

Haberler 04.03.2016, 14:00
Şehit polis memuru Dündar'ın memleketinde yas
MARDİN'in Nusaybin İlçesi'nde PKK'lı teröristlerin düzenlediği bombalı saldırıda şehit olan polis memuru Murat Dündar'ın, memleketi Diyarbakır'ın Çüngüş İlçesi'ne bağlı Aydınlı Köyü'ndeki evine ateş düştü.

Nusaybin Bölge Trafik Müdürlüğü'ne bombalı araçla düzenlenen saldırıda şehit olan polislerden Murat Dündar'ın ailesinin oturduğu Çüngüş İlçesi'ne bağlı Aydınlı Köyü yasa büründü.

Annesi Ayşe ve babası Hasan Dündar'ın daha önce vefat eden şehit polis memuru Murat Dündar'ın ağabeyi Yaşar Dündar'ın da Batman'da polis memuru olduğu öğrenildi. 4'ü erkek ve biri kız olmak üzere 5 kardeşi olan şehit polis Murat Dündar'ın şehit haberi üzerine ablası ve yakınları helikopterle, cenaze törenine katılmak üzere Mardin'e gitti.

İki yıllık evli ve bir kız çocuğu olan şehit polisi Murat Dündar'ın memleketi Aydınlı Köyü'ndeki taziye evinin kapısına Türk Bayrağı asıldı. Köy mezarlığında mezarı kazılan şehit Dündar'ın cenazesinin köye getirilmesi bekleniyor. Şehit Dündar'ın cenazesi Mardin'de düzenlenecek törenin ardından helikopterle Aydınlı Köyü'ne getirilerek, burada toprağa verilecek.

KamuGundemi.com
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
banner1037

Gelişmelerden Haberdar Olun

@