Şehit oğlunun oyuncak araba sevinci

MARDİN'in Nusaybin İlçesi'nde PKK'lı teröristler tarafından şehit edilen Jandarma Uzman Çavuş Bilal Kurtoğlu'nun 5 yaşındaki oğlu Muhammed Baran, Hatay'ın Reyhanlı İlçe Belediye Başkanı Hüseyin...

Haberler 01.04.2016, 13:59
Şehit oğlunun oyuncak araba sevinci
MARDİN'in Nusaybin İlçesi'nde PKK'lı teröristler tarafından şehit edilen Jandarma Uzman Çavuş Bilal Kurtoğlu'nun 5 yaşındaki oğlu Muhammed Baran, Hatay'ın Reyhanlı İlçe Belediye Başkanı Hüseyin Şanverdi'nin hediye ettiği oyuncak arabayla mutlu oldu.

Geçen 19 Mart'ta şehit olan Uzman Çavuş Bilal Kurtoğlu'nun babası Ahmet Kurtoğlu, diğer oğlu İbrahim ve torunu Muhammed Baran ile birlikte Belediye Başkanı Hüseyin Şanverdi'ye cenaze töreninde kendisine gösterilen ilgiden dolayı teşekkür ziyaretinde bulundu. Ziyarette Şanverdi, şehidin oğlu Muhammed Baran ile yakından ilgilenip ona uzaktan kumandalı oyuncak araba hediye etti.

Arabayla mutlu olan küçük Muhammed, hemen paketi açıp makam odasında oynarken, büyükbabası ve amcası da Hüseyin Şanverdi ile sohbet etti. Şanverdi, her zaman şehit ailesinin yanında ve her türlü desteği vermeye hazır olduklarını söyledi. 
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@