Şehit eşini asker selamıyla uğurladı

DİYARBAKIR'ın Sur İlçesi'nde PKK'lı teröristlerin keskin nişancı tüfeği Kanas ile şehit ettiği 25 yaşındaki Uzman Çavuş Fatih Efiloğlu için Diyarbakır'da uğurlama töreni düzenlendi....

Haberler 04.03.2016, 11:17
Şehit eşini asker selamıyla uğurladı
DİYARBAKIR'ın Sur İlçesi'nde PKK'lı teröristlerin keskin nişancı tüfeği Kanas ile şehit ettiği 25 yaşındaki Uzman Çavuş Fatih Efiloğlu için Diyarbakır'da uğurlama töreni düzenlendi. Törende Özlem Efiloğlu, şehit eşini asker selamı vererek uğurladı.

Diyarbakır'ın Sur İlçesinde dün teröristlerin keskin nişancı tüfeği Kanas ile açtığı ateşte şehit olan uzman çavuş Fatih Efioğlu için bugün Diyarbakır Asker Hastanesi'nde uğurlama töreni düzenlendi. Törene Vali Hüseyin Aksoy, 7'nci Kolordu Komutanı Korgeneral İbrahim Yılmaz, mülki erkan ve şehidin yakınları katıldı.

Törende metin olmaya çalışan Uzman Çavuş Fatih Efiloğlu'nun eşi Özlem Efiloğlu, yardımla ayakta durabildi. Şehit Efiloğlu'nun cenazesinin ambulanstan alınarak katafalka bırakılmasıyla başlayan törende, şehidin özgeçmişi okundu. Şehit Uzman Çavuş Efiloğlu'nun cenazesi okunan duaların ardından askerler tarafından omuzlanarak ambulansa götürülürken, Özlem Efiloğlu eşini asker selamıyla uğurladı. Törenin ardından şehit Efiloğlu'nun cenazesi toprağa verilmek üzere Ordu'ya gönderildi.

Kaynak: kamugündemi
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
banner1037

Gelişmelerden Haberdar Olun

@