Şehit Emniyet Müdürü Fikret Metin Öztürk'ün evinde yas

ANKARA'da, Türk Silahlı Kuvvetleri içerisindeki bir grubun darbe girişimi sırasında Gölbaşı Özel Harekat Şube Müdürlüğü'ne düzenlenen saldırıda şehit olan 3'üncü sınıf Emniyet Müdürü 51...

Haberler 16.07.2016, 19:38
Şehit Emniyet Müdürü Fikret Metin Öztürk'ün evinde yas
ANKARA'da, Türk Silahlı Kuvvetleri içerisindeki bir grubun darbe girişimi sırasında Gölbaşı Özel Harekat Şube Müdürlüğü'ne düzenlenen saldırıda şehit olan 3'üncü sınıf Emniyet Müdürü 51 yaşındaki Fikret Metin Öztürk'ün Rize'nin Kalkandere İlçesi'ndeki baba evine ateş düştü.

Yukarı Tatlısu Mahallesi'ndeki şehit polisin baba evine gelen Rize Emniyet Müdürlüğü yetkilileri, baba Bayram, anne Hanume ve ağabey Şaban Öztürk'e acı haberi verdi. Anne Hanume Öztürk gözyaşlarını boğuldu, baba da yakınları tarafından teselli edilmeye çalışıldı. Evli ve 2 çocuk babası olan şehit Emniyet Müdürü Fikret Metin Öztürk'ün Çorum'da hemşire olarak görev yapan eşi Hatice Öztürk ile 13 yaşındaki kızı Elif Ülkü ve 3 yaşındaki oğlu Ahmet Oğuz'un Ankara'da bulunduğu öğrenildi.

Ağabeyinin Doğu Anadolu Bölgesi'nde uzun süre görev yaptığını anlatan Şaban Öztürk, "Oralarda bir şey olmadı, ama bir gecede gitti. Allah sebep olanları bildiği gibi yapsın. Kardeşim, 'Devletin en ufak bir zararını istemem. Babam da olsa karşısında olurdum' derdi. Allah rahmet eylesin" dedi.

Şehit polisin baba evine Türk bayrakları asıldı.
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@