Şehit Ateşi Tekirdağ'da Düştü

DİYARBAKIR’ın Lice İlçesi’nde PKK teröristlerince yola döşenen mayının patlatılması sonucu şehit olan 2 uzman çavuştan  25 yaşındaki Selim Vural’ın Tekirdağ'daki baba ocağına ateş düştü. Evli ve 3 aylık oğlu olan şehit uzman çavuş Selim Vural’ın yakınları acı haberle sinir krizleri geçirdi.

Haberler 13.11.2015, 21:45
Şehit Ateşi Tekirdağ'da Düştü
(DHA) - DİYARBAKIR’ın Lice İlçesi’nde PKK teröristlerince yola döşenen mayının patlatılması sonucu şehit olan 2 uzman çavuştan  25 yaşındaki Selim Vural’ın Tekirdağ'daki baba ocağına ateş düştü. Evli ve 3 aylık oğlu olan şehit uzman çavuş Selim Vural’ın yakınları acı haberle sinir krizleri geçirdi.

PKK’lı teröristlerin saldırısı sonucu şehit olan askerlerden uzman çavuş Selim Vural’ın acı haberi memleketi Tekirdağ’ın Malkara İlçesi Hacıevhat Mahallesi’nde oturan ailesine Malkara Kaymakamı Osman Altın, Emniyet Müdürü Cüneyt Aydın ve askeri yetkililer tarafından verildi. Sağlık ekibiyle gelen Kaymakam Altın ve yanındaki yetkililer, Hasan Vural’a oğlunun  Diyarbakır’daki saldırısı sonrasın şehit düştüğü söyledi.

Acı haberi alan baba Hasan Vural, anne Rukiye Vural ve şehidin eşi Ayşe Vural baygınlık geçirdi. Sağlık ekiplerince şehit annesi ve şehit eşine müdahale etti. Acı haberi alan şehidin ağabeyi Ramazan Vural ve kardeşi Sertaç Vural ise gözyaşlarına boğuldu.

 Diyarbakır’da şehit olan 25 yaşındaki Uzman Çavuş Selim Vural’ın 2013 yılında Ayşe Vural ile evlendiği ve 3 aylık Berat adını verdikleri çocukları olduğu belirtildi. Malkara Belediyesi tarafından şehidin baba ocağına dev Türk bayrağı asıldı.Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@