Şehit ateşi Çubuk'a düştü

VAN'da PKK'lı teröristlerin tuzakladığı patlayıcının infilak etmesi sonucu şehit olan 2 polis memurundan 42 yaşındaki Ahmet Çam'ın acı haberi, Ankara'nın Çubuk İlçesi'nde yaşayan annesi 70 yaşındaki Hanim Çam'a bildirildi. Babasını...

Haberler 10.05.2016, 17:09
Şehit ateşi Çubuk'a düştü
VAN'da PKK'lı teröristlerin tuzakladığı patlayıcının infilak etmesi sonucu şehit olan 2 polis memurundan 42 yaşındaki Ahmet Çam'ın acı haberi, Ankara'nın Çubuk İlçesi'nde yaşayan annesi 70 yaşındaki Hanim Çam'a bildirildi. Babasını küçük yaşta kaybeden evli 3 çocuk babası şehit polis Çam, yarın Çubuk'ta toprağa verilecek.

Şehit polis Ahmet Çam'ın annesi Hanim Çam'ın oturduğu Çubuk'un Atatürk Mahallesi Şehit Mehmet Ata Caddesi üzerinde bulunan evi, acı haberin duyulması ile birlikte taziyeye gelenlerle dolup taştı. Dev Türk bayraklarının asıldığı şehit evinde ağıtlar yükseldi. Bomba uzmanı Şehit Polis Ahmet Çam'ın eşi Emine, kızları 12 yaşındaki Sema Nur, 8 yaşındaki Beyza ve 1 yaşındaki oğlu Ali Eymen ile Van'da oturdukları öğrenildi. Şehit polis Ahmet Çam'ın naaşı, yarın önce annesinin oturduğu evinin önüne getirilecek, helallik alındıktan sonra Merkez Cami Kebir'de kılınacak cenaze namazından sonra Merkez Mezarlığı'nda toprağa verilecek.

Şehit Polis Ahmet Çam için ilçenin bütün camilerinde sela verildi. Türkiye'nin en çok şehit veren ilçelerinden biri olan Çubuk'ta şehit sayısı 2'si polis, 61'i er ve erbaş olmak üzere 63'e yükseldi.
 
 
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@