Son Dakika

Şehit Astsubay Göçkün'ün Cenazesi Bugün De Gelmedi

HAKKARİ'nin Dağlıca kırsalında PKK'nın düzenlediği saldırıda şehit düşen Balıkesirli Bakım Astsubay Çavuş Deniz Göçkün için düzenlenecek törenin bugün de gerçekleşmeyeceği açıklandı.

Haberler 11.09.2015, 01:00
Şehit Astsubay Göçkün'ün Cenazesi Bugün De Gelmedi
Coşkun YAMAN/BALIKESİR, (DHA)- HAKKARİ'nin Dağlıca kırsalında PKK'nın düzenlediği saldırıda şehit düşen Balıkesirli Bakım Astsubay Çavuş Deniz Göçkün için düzenlenecek törenin bugün de gerçekleşmeyeceği açıklandı.

Geçen 6 Eylül pazar günü Dağlıca kırsalında PKK'nın düzenlediği ve patlayıcıların kullanıldığı saldırıda şehit düşen askerlerden Balıkesirli Bakım Astsubay Çavuş Deniz Göçkün için düzenlenecek törenin bugün de yapılamayacağı öğrenildi. Ankara GATA'da yapılacak DNA testi ve teşhisin gecikmesi nedeniyle yapılamayan törenin bugün de gerçekleşmeyeceğini şehidin kardeşi 16 yaşındaki Ulaş Göçkün, Facebook'taki hesabından duyurdu. Şehit kardeşi Göçkün, "Defin işlemi bugün olmayacak. İlk ağızdan, benden haber bekleyin" notuyla duyurdu. Ulaş Göçkün, şehit ağabeyi Deniz Göçkün ile birlikte fotoğrafını paylaştı. Öte yandan; birçok Balıkesirli dün olduğu gibi bugün de Paşa Camii'ne gitti. Ancak bir kez daha şehidini yüreğine basamadı. 

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret Omni Ticaret
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@