Şehit arkadaşının fotoğrafını taşıyan asker Süleyman Kul'da şehit oldu

Şehit Uzman Çavuş Süleyman Kul'un askeri uçakla Ordu- Giresun havaalanına getirilen  cenazesini karşılayan baba Mehmet, anne Fatma Kul, kardeşleri ve yakınları Giresun'un Yağlıdere ilçesine...

Haberler 25.04.2016, 23:00
Şehit arkadaşının fotoğrafını taşıyan asker Süleyman Kul'da şehit oldu
ŞEHİT CENAZESİ MEMLEKETİ YAĞLIDERE'DE

Şehit Uzman Çavuş Süleyman Kul'un askeri uçakla Ordu- Giresun havaalanına getirilen  cenazesini karşılayan baba Mehmet, anne Fatma Kul, kardeşleri ve yakınları Giresun'un Yağlıdere ilçesine ulaştırdı. İlçede Türk bayraklarıyla karşılanan şehidin gözü yaşlı anne ve babası ambulansta görevlilerce sakinleştirildi. Uzman Çavuş Kul’un cenazesi daha sonra Yağlıdere Devlet Hastanesi morguna konuldu.

ŞEHİT BABASI DA TAZİYEYE GELDİ

Uzman Çavuş Süleyman Kul'un, Nisan ayı başında Nusaybin’deki operasyonda şehit olan ve cenazesine katılarak fotoğrafını taşıdığı görev arkadaşı Bekir Kelleci’nin babası Ali Kelleci de acılı aileye taziye ziyaretinde bulundu. Ali Kelleci, “O da benim oğlum. Acı acı üstüne geldi. Oğlumun cenazesinde, ‘Ben de şehit olacağım’ demişti. Bir evladım da o benim. İkisi bireden gözümün önüne gelince çok rahatsız oluyorum. Oğlumu 23 gün önce toprağa verdim. Bu oğlum da şehit düşünce iyice kötüleştim, tuhaflaştım" dedi.

Şehit Uzman Çavuş Kul'un cenazesi, Yağlıdere Fatih Cami'sinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Sınır Köyü'nde toprağa verilecek.
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@