Şehit Aileleri, Gaziler, Tsk Personeli Ve Emeklilerine İndirim Kart

TSK uygulamaya soktuğu akıllı kart ile emekli ve personeliyle şehit aileleri ve gazilere indirimli alışveriş imkânı tanıdı.

Haberler 17.08.2015, 13:28
Şehit Aileleri, Gaziler, Tsk Personeli Ve Emeklilerine İndirim Kart

ANKARA(ANKA) – TSK uygulamaya soktuğu akıllı kart ile emekli ve personeliyle şehit aileleri ve gazilere indirimli alışveriş imkânı tanıdı.

Genelkurmay’ın internet sitesinden verilen bilgiye göre TSK, Akıllı Kimlik kartı hak sahibi emekli ve görevdeki TSK personeli, aileleri ile şehit yakınları ve gazilerin, yaşam kalitesini artırmak ve kurumsal aidiyet algısını geliştirmek amacıyla kurum ve kuruluşlardan özel indirim sağlanmasına yönelik olarak “Kurumsal İndirim Uygulaması” çalışması başlattı.

Bu kapsamda yapılan çalışmaların sonuçları, TSK Ağındaki Genelkurmay Başkanlığı internet sayfasıyla TSK Elele Vakfı, TSK Eğitim Vakfı ve TSK Dayanışma Vakfı internet sitelerinde güncel olarak yayımlanıyor.

Uygulama içine dâhil olmak isteyen kurumların, kurumsalgelisim@tsk.tr mail adresi ve (0312) 402 13 69 numaralı telefon aracılığıyla ilgili personelle irtibata geçebilecekleri bildirildiÇ (ANKA)

(ORH/ÖZK)

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
banner1037

Gelişmelerden Haberdar Olun

@