Sedat Peker İma Etmişti! Süleyman Soylu'nun Danışmanından Peker'e Yanıt Geldi! Vatanımı Satmadım

Sedat Peker, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve Süleyman Soylu'nun Danışmanı Ali Faik Hacıoğlu hakkın açıklamalarda bulundu. Video serilerinin beşincisini yayınlayan Peker'in iddialarına ise Soylu'nun danışmanından sert yanıt geldi.

Sedat Peker İma Etmişti! Süleyman Soylu'nun Danışmanından Peker'e Yanıt Geldi! Vatanımı Satmadım

Suç örgütü lideri Sedat Peker yayınladığı videolara yenilerini ekledi. Siyasi isimlere dair iddiaların yer aldığı bu videolarda Sedat Peker son olarak İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun danışmanı danışmanı olduğunu öne sürdüğü Ali Faik Hacıoğlu'na dair açıklamalarda bulundu. 

SEDAT PEKER'DEN DANIŞMANI BİLE ZENGİN AÇIKLAMASI

Sedet Peker son açıklamasında Süleyman Soylu'nun danışmanına dair konuşmasında çok yüksek fiyata ev yaptırdığını, bindiği aracın milyonluk olduğunu söyledi. 

Ali Faik Hacıoğlu hakkında Sedat Peker videosunda "Süleyman Soylu'nun Ali Faik Hacıoğlu diye danışmanı var. Bu kişi 1,6 milyon liralık arabaya biniyor. Trabzon'a 5 milyon TL'ye ev yaptırıyor. Danışman maaşı 10 bin TL ya vardır ya yoktur. Danışmanı bile zengin" iddialarında bulunmuştu. 

Hakkındaki İddialara Yanıt Verdi

Soylu'nun danışmanı Hacıoğlu kendisine yönelik iddialara yanıt verdi. Hacıoğlu, Sedat Peker'in iddia ettiği evin 2016 yılında tamamlandığını vurguladı. O tarihte daha yeni danışman olarak atandığını ifade eden Hacıoğlu aracına dair iddialara da yanıt verdi. Aracı ifade edilen fiyatın yarı fiyatına aldığını ve aldığı fiyatın yarısını da borçlandığını söyleyen Hacıoğlu, aracın geçen yıl maddi durumlardan dolayı satışa çıkarıldığını söyledi. 

DEVLETİMİ SATMADIM AÇIKLAMASI

Ali Faik Hacıoğlu iki sayfa yayımladığı basın açıklamasında ayrıca devletini yabancı devletlere satmadığını ifade ederek,"Hayatımda eroin, kokain satmadım, kimseyi öldürmedim, kimsenin malına çökmedim. Devletime, milletime ihanet etmedim. Devletimi yabancı servislere satmadım" dedi.

2 SAYFALIK BASIN AÇIKLAMASI

Sedat Peker bir süredir sosyal medya hesaplarından bazı videolar yayınlıyor. Türkiye gündemine ilişkin iddialarda bulunan suç örgütü lideri, son videolarında Süleyman Soylu'yu hedef almıştı. 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@