Samsun’da çalıntı otomobil operasyonu

SAMSUN’da çaldıkları otomobilleri, şasi ile motor numaralarını değiştirdikten sonra sattıkları ileri sürülen 3 kişi, polis tarafından yapılan operasyonla gözaltına alındı. Samsun İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube...

Haberler 01.09.2016, 19:20
Samsun’da çalıntı otomobil operasyonu
SAMSUN’da çaldıkları otomobilleri, şasi ile motor numaralarını değiştirdikten sonra sattıkları ileri sürülen 3 kişi, polis tarafından yapılan operasyonla gözaltına alındı.
Samsun İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube ekipleri, Bafra İlçesi'nde yaklaşık 3 aylık takip sonucu, çaldıkları otomobilleri, hurdaya ayrılanların şasi ile motor numaraları değiştirerek sattıkları ileri sürülen otomobil yedek parça işi yapan Olcay K. (36), otomobil kaporta işi yapan Hakan Ç. (34) ile Ali Y.'nin (43) evlerine ve işyerlerine eş zamanlı operasyon düzenlendi.
Operasyon sonrası, şüphelilerin 18 lüks aracı çaldığı, otomobillerden 5'inin hurdaya ayrılarak motor ve şasi numaraları ile değiştirerek sattıkları tespit edildi. 13 otomobil ise bulunarak sahiplerine teslim edildi. Şüpheliler emniyetteki sorgularının ardından Bafra Adliyesi'ne sevk edildi.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@