Samsun'da ‘sağlıkçılar’a FETÖ operasyonu: 45 gözaltı

Hakan AKGÜN/SAMSUN, ()- SAMSUN’da sağlık alanındaki kamu kurumlarına yönelik düzenlenen FETÖ/PDY operasyonunda, aralarında İl Sağlık eski Müdür Vekili Dr. Yusuf Köksal’ın da bulunduğu 45 kişi gözaltına alındı. İl Emniyet...

Haberler 02.09.2016, 14:17
Samsun'da ‘sağlıkçılar’a FETÖ operasyonu: 45 gözaltı

Hakan AKGÜN/SAMSUN, ()- SAMSUN’da sağlık alanındaki kamu kurumlarına yönelik düzenlenen FETÖ/PDY operasyonunda, aralarında İl Sağlık eski Müdür Vekili Dr. Yusuf Köksal’ın da bulunduğu 45 kişi gözaltına alındı.
İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlar Şubesi ekipleri, Samsun merkezli olmak üzere Ordu ve Sivas illerinde bulunan sağlık alanında hizmet veren kamu kurumlarına FETÖ/PDY soruşturması kapsamında operasyon düzenledi. 60 ekip, 250 personelin katıldığı operasyonda 45 ev ile 10 iş yeri aranarak çeşitli bilgisayar, tablet ve laptopa el konuldu. Aralarında görevden alınan Samsun İl Sağlık eski Müdür Vekili Dr. Yusuf Köksal, görevden uzaklaştırılan Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi eski Başhekim Yardımcısı Dr. Ali Osman Katrancı ile halen gorevde bulunan ve görevden uzaklaştırılan psikolog, doktor, ebe, hemşire, sağlık personeli, acil tıp teknikeri ve memurların bulunduğu 45 kişi gözaltına alındı.


FOTOĞRAFLI

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@