Samsun'da amca ve 2 yeğeni boğulma tehlikesi geçirdi

Hakan AKGÜN/SAMSUN, () - SAMSUN'da serinlemek için denize giren amca ve 2 yeğeni, boğulma tehlikesi geçirerek hastaneye kaldırıldı. Olay, 19 Mayıs İlçesi Dereköy Limanı'nda meydana geldi. İş için Sivas'tan Samsun'a gelen...

Haberler 02.09.2016, 21:08
Samsun'da amca ve 2 yeğeni boğulma tehlikesi geçirdi

Hakan AKGÜN/SAMSUN, () - SAMSUN'da serinlemek için denize giren amca ve 2 yeğeni, boğulma tehlikesi geçirerek hastaneye kaldırıldı.
Olay, 19 Mayıs İlçesi Dereköy Limanı'nda meydana geldi. İş için Sivas'tan Samsun'a gelen 35 yaşındaki İlyas Dağlar, akrabalarını ziyaret ettikten sonra yeğenleri 17 yaşındaki Muhammet Raşit Dağlar ve 14 yaşındaki Samet Dağlar ile denize girdi. Bir süre sonra denizden çıkan İlyas Dağlar, yeğenlerini göremeyince durumdan şüphelenip tekrar suya girdi. Ancak İlyas Dağlar da akıntıya kapıldı. 
Çevredekilerin ihbarı üzerine olay yerine Samsun İl Emniyet Müdürlüğü Deniz Şubesi ekipleri ve Karadeniz Sahil Güvenlik Komutanlığına ait dalgıçlar sekv edildi. Yapılan aramalarda yaklaşık 1.5 saat sonra denizden çıkarılan amca ve 2 yeğeni, ilk müdahelenin ardından ambulanslara Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Tıp Fakültesi Hastanesi'ne kaldırıldı. Tedaviye alınan İlyas Dağlar ile yeğenlerinin sağlık durumlarının ciddiyetini koruduğu belirtildi.

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret Omni Ticaret
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@