Sahilde Kışa Hazırlık

DÜZCE'nin Akçakoca İlçesi'nde yağmur sularıyla derelere kapılan odunlar denize taşınırken, bazı vatandaşlar sahile vuran odunları topladılar. Kışlık yakacaklarını çıkarmanın sevincini yaşayanlar evlerinin yolunu tuttular.

Haberler 02.10.2015, 23:33
Sahilde Kışa Hazırlık

(DHA)- DÜZCE'nin Akçakoca İlçesi'nde yağmur sularıyla derelere kapılan odunlar denize taşınırken, bazı vatandaşlar sahile vuran odunları topladılar. Kışlık yakacaklarını çıkarmanın sevincini yaşayanlar evlerinin yolunu tuttular.


Akçakoca'da 3 gündür yağan yağmur etkili olurken, yüksek kesimlerdeki ormanlık alanlarda ve bahçelerdeki odunlar ile ağaç dalları sulara kapıldı. Dereler aracılığıyla denize taşınan ağaç dalları, odun ve çöpler Akçakoca Çuhallı sahiline vurdu. Bazı vatandaşlar sahile gelerek odunları toplayarak istifledi. Vatandaşlar çuvallara ve çöp poşetlerine doldurdukları odunları evlerine götürdü. Kaymakamlığın kömür yardımında bulunduğunu belirten vatandaşlar, "Her yoğun yağmurdan sonra odunlar sahile vuruyor. İhtiyacımız olduğu için odunları topluyoruz. Kaymakamlık yardım ediyor ama yetmiyor. Biz de kışlık odunumuzu böyle sahilden toplayarak çıkarıyoruz" dediler.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@