Sağlık Bakanı Müezzinoğlu'nun Tansiyonu Normal Çıktı

KOSOVALI İŞADAMI BERE HEDİYE ETTİ

Haberler 28.10.2015, 00:29
Sağlık Bakanı Müezzinoğlu'nun Tansiyonu Normal Çıktı
KOSOVALI İŞADAMI BERE HEDİYE ETTİ

Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Yeşim Tekstil ziyaretinin ardından Merkez Osmangazi İlçesi’nde balkan göçmenlerinin yaşadığı Demirtaş Mahallesi’nde AK Parti İl Başkanlığı tarafından düzenlenen nokta mitingine katıldı. Bakan Müezzinoğlu’na Kosovalı işadamı Hacı İlyas Ramazan Uka tarafından Aliya İzzetbegoviç'in de taktığı bere hediye edildi. Yaklaşık 600 kişiye konuşan Bakan Mehmet Müezzinoğlu, pazar günü yapılacak seçimin 78 milyon insanın seçimi olmadığını, balkanlardaki mazlum ve mağdur kardeşlerimizin yarınlara daha umutlu bakmaları için açılan bir kapı olduğunu söyledi.

MUHTAR BİLE OLAMAZ DEDİLER CUMHURBAŞKANI OLDU

Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, "14 yıldır AK Parti'ye AK Partinin Kurucu genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'a ilk günlerde bazıları muhtar bile olamaz dediler ama bugün Cumhurbaşkanı olarak ülkemizi yönetiyor, şimdi ülkenin kaderiyle oynamak isteyenler göbeğini kaşıyan insanlardır” dedi. Müezzinoğlu "Birileri çatılarını açtı, birileri bacalarını kaldırdı, birileri kapılarını açtı. Birileri 14 siyasi partiyi bir araya toplayarak cumhurun karşısına çıktı ama millet benim Cumhurum bellidir diyerek tercihini kullandı, bundan sonra Bursa’da Türk Bayrağı nasıl dalgalanıyorsa Hakkari’de de öyle dalgalanmaya devam edecek" diye konuştu.

Bakan Mehmet Müezzinoğlu, AK Parti'nin başka partilere muhtaç edilmemesi konusunda vatandaşlardan destek isterken, “Cumhurbaşkanımızı blokçulara, teslim etmediğiniz gibi Başbakanımız Ahmet Davutoğlu’nu da blokçulara teslim etmeyerek desteklerini gösterin, biz muhtaç isek size yani millete muhtacız, milleti dert edinmeyenlere fırsat vermeyin” dedi.

FOTOĞRAFLI

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
banner1037

Gelişmelerden Haberdar Olun

@