Roman Vekilden Engellilere Destek Sözü

Meclisin tek roman Milletvekili Chp İzmir Milletvekili Özcan Purcu ÇÖYDER Genel merkezini ziyaret edip engelli kardeşlerimizin sorunlarını dinleyip çözüm için mecliste sesiniz olacağım dedi.

Haberler 29.09.2015, 23:26
Roman Vekilden Engellilere Destek Sözü

Meclisin tek roman Milletvekili Chp  İzmir Milletvekili Özcan  Purcu ÇÖYDER  Genel merkezini ziyaret edip engelli kardeşlerimizin sorunlarını dinleyip çözüm için mecliste sesiniz olacağım dedi.

Geçtiğimiz hafta da bir çok milletvekilinin ziyaret ettiği ÇÖYDER (Çağdaş Özürlüler Yaşatma Derneği) i bu kez Türkiye'nin tek Roman Milletvekili Chp'li Özcan Purcu'yu ağırladı.

Ziyarette ÇÖYDER Genel Başkanı Vedat BAŞER,Genel Sekreter Nezhat YILMAZ,Yönetim kurulu üyesi Sevda KOLĞU ile  birlikte BARIŞGÜCÜ Tekerlekli Basketbol Takımı oyuncuları ve çok sayıda Engelli vatandaşlarımız hazır bulundu.

Milletvekili Özcan Purcu Mecliste sadece Roman vatandaşların değil aynı zamandada Engelli tüm kardeşlerimizinde sesi olacağım derken  yaşam alanlarının genişletilmesi içinde bir dizi kanun teklifleri hazırlayıp yasalaşmasını sağlıyacağını ifade etti.

Ayrıca  2 yıl aradan sonra bu yıl tekrar lige dönen ÇÖYDER in Tekerlekli sandelye basketbol takımı BARIŞGÜCÜ içinde sponsor konusundada yardımcı olmak için elinden geleni yapacağını belirten PURCU 'ya Dernek Başkanı Vedat BAŞER  Teşekkürlerini iletirken " bizler bu ligde kalıcı olmak istiyoruz sadece bu yılı kurtarmak değil amacımız Engelli kardeşlerimizi  bu tip sportif faaliyetlerle  alanlara çekip onları hayat sıkıca tutunmaları için uzun vadeli çözümler üretmemiz gerekir.Bugüne kadar gelen vekillerimizden bu sözü aldık bu yüzden derneğim adına hepinize teşekkürlerimi iletiyorum derken Özcan PURCU da derneğe bir dahaki ziyaretinde CHP nin Engelli miletvekili  Şafak PAVEY i getirme sözü verdi.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@