Reyhanlı'da Teröre Lanet Eylemi

HATAY'ın Reyhanlı İlçesi'nde düzenlenen terörü kınama eyleminde PKK flaması yakılırken Garnizon Komutanı ve İlçe Emniyet Müdürüne çiçek verildi.

Haberler 10.09.2015, 01:02
Reyhanlı'da Teröre Lanet Eylemi
(DHA) - HATAY'ın Reyhanlı İlçesi'nde düzenlenen terörü kınama eyleminde PKK flaması yakılırken Garnizon Komutanı ve İlçe Emniyet Müdürüne çiçek verildi.

Sosyal medya üzerinden örgütlenen binlerce vatandaş Cumhuriyet Mahallesi'nde toplandı. Ellerindeki Türk bayrakları ve pankartlarla, 'Kahrolsun PKK, Şehitler Ölmez Vatan Bölünmez, Askere Polise, uzanan eller kırılsın, teröre lanet kardeşliğe evet' sloganları atan topluluğa araç konvoyu da eşlik etti. Vatandaşlar aynı mahallede bulunan İlçe Jandarma Komutanlığı'na kadar slogan atarak yürüdü. Kalabalık, kendilerini karşılayan Karakol Komutanı Jandarma Binbaşı Hacı Nuri Ünal'a çiçek verdi. Topluluk burada saygı duruşunda bulunup İstiklal Marşı Okuduktan sonra Reyhanlı İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne yürüyerek Emniyet Müdür Yardımcısı Murat Keleş'e de çiçek verdi. Belediye binası önüne geçen vatandaşlar burada sloganlar atarak PKK flamasını yaktı. Şehitler için edilen duanın ardından vatandaşlar dağıldı.

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@