Reisoğlu,"Bizim davamız, derdimiz ve mücadelemiz ekmek içindir"

 İSTANBUL,() ULUS Pazarı Esnaf Kooperatifi 15’inci yılını hep birilikte kutladı. Düzenlenen gecede konuşma yapan Ulus Pazarı Esnaf Kooperatifi Bülent Reisoğlu," Pazarcılık onurlu bir mücadele ve emek gücüdür. Bizim davamız,...

Haberler 25.04.2016, 10:23
Reisoğlu,"Bizim davamız, derdimiz ve mücadelemiz ekmek içindir"
 ULUS Pazarı Esnaf Kooperatifi 15’inci yılını hep birilikte kutladı. Düzenlenen gecede konuşma yapan Ulus Pazarı Esnaf Kooperatifi Bülent Reisoğlu," Pazarcılık onurlu bir mücadele ve emek gücüdür. Bizim davamız, derdimiz ve mücadelemiz ekmek içindir. Bugüne kadar birlik ve beraberlik içerisinde 15 yılı deviren bu büyük güç bundan sonrada vatandaşlara daha iyi hizmet edecektir." dedi.

Düzenlenen geceye Ulus Pazarı Esnafı,iş dünyasının önemli isimleri ve bürokrasiden birçok kişi katıldı.

"ULUS PAZARI AİLESİ OLARAK 15 YILI GERİDE BIRAKTIK"

Geride kalan 15'inci yılının mutluluğunu yaşayan Ulus Pazarı Esnaf Kooperatifi Başkanı Bülent Reisoğlu,“ Ulus Pazarı Esnaf Kooperatifi olarak Edirne, Kartepe ve Çekmeköy’de olmak üzere haftanın 3 günü hizmet vermekteyiz. Tek amacımız halkımıza en ucuzunu en kalitelisini yansıtmaktır.Bizlere bu güne kadar destek veren Belediye başkanlarımıza teşekkür ederim. Pazarcılık onurlu bir mücadele ve emek gücüdür.Yıllardır birlikte tezgah açtığımız, ekmeğimiz için mücadele ettiğimiz tüm esnafımıza birlik ve beraberlik içinde nice 15'inci yıllar diliyorum. Edirne’de Türkiye, Bulgaristan ve Yunanistan olmak üzere tam 3 ülkeye birden hizmet veriyoruz. 11 yılı aşkın süredir o bölgenin turizmine katkı sağladık ve uluslar arası hizmetimizle bölgenin değerini katladık. Çekmeköy’e yeni yapılan kapalı Pazar alanında dolayı Büyükşehir belediye başkanı Kadir Topbaş ve Çekmeköy belediye başkanı Ahmet Poyraz’a teşekkür ederim." dedi.

"ULUS PAZARI BÖLGEYE DEĞER KATMAKTADIR"

Reisoğlu "Modern kapalı Pazar alanlarının yapılmasını mutlulukla karşılıyoruz çünkü kaliteli hizmet için kaliteli satış alanlarının olması gerektiğine inanıyoruz. Ulus Pazarı’nın Çekmeköy’de bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada Kapalı Pazar Alanı'nda Cumartesi günleri kurulmaya devam etmesi bölgenin değerine değer katacaktır. Bizim davamız, derdimiz ve mücadelemiz ekmek içindir. Bugüne kadar birlik ve beraberlik içerisinde 15 yılı deviren bu büyük güç bundan sonrada vatandaşlara daha iyi hizmet edecektir." dedi

UPEK Başkanı Reisoğlu tarafından ilçe başkanlarına teşekkür plaketi sunuldu. Gece fotoğraf çekimi ve fasıl eşliğinde müzik dinletisi ile son buldu.

 
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@