Polisten Kaçan Alkollü Sürücü Çarpmıştı! Bacağı Kopan Bekçi Kurtarılamadı Şehit Oldu

İstanbul'da polislerden kaçan alkollü sürücü yolda bekçilere çarpmıştı. Çarpmanın etkisiyle bir bekçi yaralanmış bir bekçinin de bacağı kopmuştu. Bacağı kopan bekçiden ise acı haber geldi. Bekçinin tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadığı ve şehit olduğu bilgisi verildi.

Polisten Kaçan Alkollü Sürücü Çarpmıştı! Bacağı Kopan Bekçi Kurtarılamadı Şehit Oldu

İstanbul'da bir sürücü polis denetiminden kaçmaya çalışmıştı. Daha sonra alkollü olduğu tespit edilen sürücü polislerden kaçarken önce motosikletli yunus polislerine çarpmış daha sonra ise bekçilere çarpmıştı. İki bekçiye çarpan sürücünün neden olduğu kazadan ise acı haber geldi. 

BEKÇİDEN ACI HABER GELDİ

İstanbul Bağcılar'da bir önceki gün gece saatlerinde bir sürücünün çevreye rahatsızlık verdiği ihabreı geldi. İhbar sonrası olay yerine giden polis ekipleri bölgede bulunan bir aracı durdurmak istediler. Polisin uyarısına aldırış etmeyen sürücü, kaçtı. Bir süre polisten kaçmaya devam eden şüpheli, Küçükçekmece istikametine doğru aşırı süratli şekilde ilerledi. 

Durmadı Bekçilere Çarptı

Alkollü olan ve hızlı bir şekilde araç kullanan sürücü gece devriyesinde olan iki bekçiye çarptı. Çarpmanın etkisiyle bir bekçi çeşitli yerlerinden yaralanmış bir bekçinin ise bacağı kopmuştu. 

Sürücünün kaçtığı otomobil ise caddedeki aydınlatma direğine de çarparak yaklaşık 200 metre sonra durdu. Polis ekiplerinin bildirmesi üzerine olay yerine sağlık ekipleri sevk edildi. Sağlık ekipleri olay yerinde bekçilere ilk müdahalede bulundular. İlk müdahalenin hemen ardından ise bacağı kopan bekçi hastaneye kaldırıldı. 

Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi'ne ağır yaralı olarak kaldırılan ağır yaralı bekçi yaşamanı yitirdi. 

Bekçinin ölümüne neden olan alkollü sürücü ise olayın ardından hemen gözaltına alındı. İlk sorgusunun hemen aradından ise sürücünün sorgulama işlemleri devam ediyor. 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@