Polisler Okul İnşaatındaki Yangına Giderken Şehit Edildiler

Mardin Valiliği, PKK tarafından yakıldığı düşünülen bir okul inşaatına müdahale etmek için olay yerine giden zırhlı polis aracına düzenlenen bombalı saldırıda 4 polis memurunun şehit olduğunu açıkladı.

Haberler 03.09.2015, 13:04
Polisler Okul İnşaatındaki Yangına Giderken Şehit Edildiler

MARDİN(ANKA) – Mardin Valiliği, PKK tarafından yakıldığı düşünülen bir okul inşaatına müdahale etmek için olay yerine giden zırhlı polis aracına düzenlenen bombalı saldırıda 4 polis memurunun şehit olduğunu açıkladı.

Mardin Valiliği’nden yapılan yazılı açıklamaya göre, Dargeçit ilçesinde yapımı devam eden bir okul binasında Bölücü Terör Örgütü (BTÖ) mensuplarınca çıkarıldığı düşünülen yangına müdahale eden itfaiye ekibine yardımcı olmak ve çevre güvenliğini sağlamak amacıyla olay yerine intikal halinde olan zırhlı polis aracının geçişi esnasında bugün saat 06.50 sıralarında BTÖ mensuplarınca daha önceden yerleştirilen patlayıcının infilak ettirilmesi sonucu 4 polis memuru şehit oldu.

Açıklamada, “Alçakça ve haince gerçekleştirilen, bizleri derin bir acı ve üzüntüye boğan bu menfur saldırıda hayatını kaybeden şehitlerimize Cenabı Allah’tan rahmet, şehitlerimizin değerli ailelerine, yakınlarına ve aziz milletimize başsağlığı ve sabır diliyoruz” denildi. (ANKA)

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@