Polise Bombalı Saldırı: 1 İşçi Öldü, 1 Polis Yaralı

MARDİN'in Dargeçit İlçesi'nde zırhlı polis aracının geçişi sırasında, içerisine PKK'lı teröristlerce bomba yerleştirilen çalıntı bir aracın patlatılması sonucu, belediye temizlik işçisi öldü, 1 polis memuru yaralandı.

Haberler 11.11.2015, 11:48
Polise Bombalı Saldırı: 1 İşçi Öldü, 1 Polis Yaralı
(DHA) - MARDİN'in Dargeçit İlçesi'nde zırhlı polis aracının geçişi sırasında, içerisine PKK'lı teröristlerce bomba yerleştirilen çalıntı bir aracın patlatılması sonucu, belediye temizlik işçisi öldü, 1 polis memuru yaralandı.

Dargeçit ilçesi girişinde sabah saat 07.00 sıralarında zırhlı polis aracının geçişi sırasında büyük bir patlama meydana geldi. Patlamanın, çalıntı olan ve içerisine PKK tarafından bomba yerleştirilen bir aracın, polis aracının yanında geçtiği sırada patlatılmasından kaynaklandığı belirtildi. Patlama sonucu, zırhlı araçta bulunan 1 polis memuru yaralanırken, o sırada yolda temizlik yapan belediye işçisi 47 yaşındaki Ramazan Tari ise şarapnel parçalarının vücuduna isabet etmesi sonucu yaşamını yitirdi.

Patlama sonrasında bölgeye çok sayıda zırhlı polis aracı ve ambulans sevk edilirken, yaralı polis memuru Mardin Devlet Hastanesi'nde tedavi altına alındı. Bölgede geniş çaplı operasyon başlatıldı.

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@