Polis Denetiminden Kaçarken Bekçilere Çarptı! Bir Bekçinin Dizinden Bacağı Koptu

İstanbul'da poli denetiminden kaçmaya çalışan sürücü, görevde olan bekçilere çarptı. Çarpmanın etkisiyle savrulan bekçilerden biri yaralanırken diğer bekçinin bacağı koptu. İşte yaşanan olaya ilişkin ilk detaylar.

Polis Denetiminden Kaçarken Bekçilere Çarptı! Bir Bekçinin Dizinden Bacağı Koptu

Söz konusu olan İstanbul Bağcılar'da meydana geldi. Gece saatlerinde denetim yapan polis ekipleri Ö.Ç. isimli bir şahsın kullandığı araçtan şüphelendirler. Sürücüye dur ihtarında bulunan polis ekiplerinin bu çağrısına sürücü kaçarak yanıt verdi. Polislerin tüm çağrılarına kulak tıkayan sürücü aşırı hızla Küçükçekmece istikametine doğru ilerledi. 

ÖNCE MOTOSİKLETLİ POLİS EKİPLERİNE ÇARPTI SONRA BEKÇİLERE

Ö.Ç. isimli sürücü polis ekiplerinin dur ihtarlarına uymadan kaçmaya devam etti. 

Ehliyeti olmayan sürücü kaçmaya çalışırken önce polis motosikletine çarptı. Yaşanan bu ilk kazada 2 polis memuru yaralandı. Kaçmaya devam eden ehliyetsiz sürücü daha sonra denetim yapmakta olan gece bekçilerine çarptı. Çarpmanın şiddetiyle denetim noktasındaki 2 bekçisi yola savruldu. Kaçan otomobil ise caddedeki aydınlatma direğine çarparak yaklaşık 200 metre sonra durdu.

Bekçilerin yaralandığı kazada ise bir bekçinin bacağı dizinden koptu. Diğer bekçide savrulduğu esnada yaralandı. Ağır yaralanan ve bacağı kopan bekçi hemen sağlık ekipleri tarafından hastaneye kaldırıldı. 

Alkollü Olduğu Öne Sürüldü

Söz konusu kaza sonrası ehliyetsiz sürücü Ö.Ç gözlatına alındı. Şüpheli sürücü, sorgulanmak üzere polis merkezine götürüldü. Kaza sonrası gözaltına alınan Çınar'ın alkollü olduğu ileri sürüldü. Polis ekipleri ayrıca çevrede yer alan güvenlik kameralarından görüntüleri topladı ve yaşanan olaya dair soruşturma başlattı. 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@