Plakası olmayan cipten mermilerin olduğu poşet atıldı

SAKARYA'nın Akyazı İlçesi'nde plakası bulunmayan bir cipten yolun kenarına poşetin içerisinde 2 adet uçaksavar mermisi, 9 adet av fişeği ile makineli tüfek mermisi kovanları atıldı. Jandarma aracı tespit etmek için çalışma başlattı....

Haberler 04.08.2016, 22:20
Plakası olmayan cipten mermilerin olduğu poşet atıldı
SAKARYA'nın Akyazı İlçesi'nde plakası bulunmayan bir cipten yolun kenarına poşetin içerisinde 2 adet uçaksavar mermisi, 9 adet av fişeği ile makineli tüfek mermisi kovanları atıldı. Jandarma aracı tespit etmek için çalışma başlattı.

Bugün akşam saatlerinde, Akyazı Kuzuluk mevkiinde D-140 Karayolu'nda ilerleyen plakası olmayan bir cipten yolun kenarına bir poşet atıldı. Yolun kenarında bulunan Ali Akça cipin plakasının olmamasından şüphelenerek poşeti kontrol ettiğinde mermileri görerek jandarmaya haber verdi. Jandarma, 2 adet uçaksavar mermisi, 9 adet av tüfeği fişeği ile makineli tüfek mermisi kovanlarını inceledi. Jandarma, mermi ile kovanları İlçe Jandarma Komutanlığı'na götürdü. Jandarma aracı tespit edebilmek için çalışma başlattı.

Cipi görerek jandarmayı arayan Ali Akça, "Olay yerinin yakınlarında bulunan bir yere balık tutmak için gelmiştim. Tam o esnada siyah renkli bir cip yol kenarına yanaştı ve bir poşet atarak uzaklaşmaya başladı. Otomobilin plakasız olduğunu görünce şüphelendim ve poşete bakmaya gittim. Poşetin içinde mermi olduğunu görünce tedirgin oldum. Etrafta çocukların olduğunu görünce poşeti bir sopa ile tutarak 100 metre kadar ileriye götürdüm. Daha sonra jandarma haber verdim" dedi.
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@