'patriotlar Çekildi, Türkiye Kuşatılıyor'

ANKARA(ANKA) - MYP Lideri Ahmet Reyiz Yılmaz, “Türkiye kuşatılıyor ve Patriotlar ne tesadüf &oum...

Haberler 08.10.2015, 11:40
'patriotlar Çekildi, Türkiye Kuşatılıyor'

ANKARA(ANKA) - MYP Lideri Ahmet Reyiz Yılmaz, “Türkiye kuşatılıyor ve Patriotlar ne tesadüf öncesinde eş zamanlı bir şekil de ülkeden çekildi. Bu muhalefet ne iş yapar?” açıklamasında bulundu.

MYP Lideri Ahmet Reyiz Yılmaz yaptığı yazılı açıklamada, “Türkiye kuşatılıyor ve Patriotlar ne tesadüf öncesinde eş zamanlı bir şekil de ülkeden çekildi. Bu muhalefet ne iş yapar?” diye sorarak, “Herkesi uyarıyorum, kuşatılıyoruz. Patriotlar neden geri çekildi? Biz bu kadar aptal bir ülke miyiz? Dünya savaşının içindeyiz. Türkiye kuşatılıyor ve Patriotlar ne tesadüf öncesinde eş zamanlı bir şekil de ülkeden çekildi. Bu muhalefet ne iş yapar” ifadelerini kullandı.

Yılmaz, siyasilerin milleti uyutmaktan başka bir iş yapmadığını ileri sürerek, “Millet bir dünya savaşı içinde olduğunu dahi fark edemeyecek kadar körleştirildi. İşgali hissetmek için sokak aralarına evlerin kapılarına mı dayanılması gerekiyor?” dedi

-“BU NASIL MİLLET?”-

“Çin geliyor uçak gemisi getiriyor boğazlardan geçiyor kimse kardeşim sen nereye gidiyorsun demiyor” diyen Yılmaz şunları kaydetti:

“Rusya savaş gemilerini boğazdan Akdeniz’e indirirken kimsenin sesi çıkmadı şimdi Rusya bizimle savaş durumuna gelecek? Bu nasıl devlet bu nasıl hükumet bu nasıl muhalefet daha da kötüsü bu nasıl millet? Ey Nato ey Amerika sen Rusya ve Çin ülkesinin bölgeye geleceğini bilmiyor muydun? Adamlar gelmeden önce bir borazan çalmadıkları kaldı. Boğazlardan savaş gemilerini geçirirken Akdeniz de turistik geziye mi gidiyorlardı da sesiniz çıkmadı? Yoksa siz Türkiye’yi anlaşmalı bir dünya savaşı için de heba etmeyi mi planlıyorsunuz? Aynı anda tehditler bu kadar yoğunken Patriotları ani bir karala ülkeden çekmiş olmanız da hayra alamet bir iş değildir dedi.” (ANKA)

(ÖZ/ÖZK)

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@