Patlamadan Sonra Kızını Aramayan Emekli Evde Ölü Bulundu

ANKARA'da oturan Özlem Murat, Karabük'teki babası 54 yaşındaki Kemal Murat'ın patlamadan sonra kendisini merak edip aramamasından şüphelenerek kuzenini eve gönderdi.

Haberler 11.10.2015, 10:26
Patlamadan Sonra Kızını Aramayan Emekli Evde Ölü Bulundu
(DHA) - ANKARA'da oturan Özlem Murat, Karabük'teki babası 54 yaşındaki Kemal Murat'ın patlamadan sonra kendisini merak edip aramamasından şüphelenerek kuzenini eve gönderdi. Eve giden kuzen memur emeklisi Murat'ı, ölü olarak buldu.

Yeni Mahalle Çağdaş Sokak’taki evde tek başına oturan memur emeklisi Kemal Murat'ın Ankara’da yaşayan kızı Özlem Murat, Ankara'da her olay olduğunda merak edip kendisini arayan babasının barış mitinginde yaşanan patlamadan sonra aramamasından şüphelendi. Özlem Murat, babasının telefona da cevap vermemesi üzerine kuzenini aradı. Eve giden Dursun Murat, amcasını koltukta hareketsiz buldu. Gelen sağlık ekibinin yaptığı kontrolde Kemal Murat’ın öldüğü belirlendi. Komşularının en son önceki gün gördüklerini söylediği Kemal Murat'ın cesedi, evde yapılan incelemeden sonra hastane morguna kaldırıldı. Vücudunda yara izine rastlanmayan Kemal Murat'ın cesedi, kesin ölüm nedeninin belirlenmesi için Ankara Adli Tıp Kurumu’na gönderildi. Murat'ın ölümüyle ilgili soruşturma başlatıldı.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@