Özgecan'ın Ailesinden Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Siyah Başörtüsü

ANKARA(ANKA) -Mersin’de öldürülen Üniversite öğrencisi Özgecan Aslan’ın ailesi olaya hassasiyetle yaklaşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a siyah başörtüsü yo

Haberler 18.02.2015, 13:24
Özgecan'ın Ailesinden Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Siyah Başörtüsü

ANKARA(ANKA) -Mersin’de öldürülen Üniversite öğrencisi Özgecan Aslan’ın ailesi olaya hassasiyetle yaklaşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a siyah başörtüsü yolladı.

Cumhurbaşkanlığı kaynaklarından edinilen bilgiye göre, Özgecan’in ebeveyni bugün bir aracı ile Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a ATO girişinde, kendilerine gösterdikleri ilgi ve alakadan dolayı tesekkür mesajlarını ilettiler.

Anne Songül Aslan, telefonla görüştükleri Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan tam bir baba sıcaklığını duyumsadıklarını ve çok duygulandıklarını belirtti. Cumhurbaşkanı Erdoğan’a bir kutu içerisinde matemlerinin simgesi olarak siyah bir başörtüsü de gönderen anne, “Olayın faillerinin en ağır bicimde cezalandırılacaklarından eminiz. Adalet yerini bulduğunda bu siyah başörtüsünün rengi de beyaza dönüşecek. İnşallah o vakit, beyaz başörtümüzle sizleri bizzat ziyaret edeceğiz” mesajını da iletti.(ANKA)

(HSN/ÖZK)

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@