Otomobil, İşyerine Girdi

ADANA'da sürücünün kontrolünü yitirdiği otomobil, orta refüjdeki demir korkulukları parçalayıp bir işyerine girdi.

Haberler 26.09.2015, 14:31
Otomobil, İşyerine Girdi
(DHA)- ADANA'da sürücünün kontrolünü yitirdiği otomobil, orta refüjdeki demir korkulukları parçalayıp bir işyerine girdi. Aracın motor sisteminin kilitlendiğini belirten Adana Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Tıp Kliniği'nde görevli Dr. Zikret Köseoğlu'nun otomobilinde ve işyerinde hasar meydana geldi.

Kaza, bugün sabah 10.30 sıralarında Ziyapaşa Mahallesi'nin Baraj Caddesi'nde  meydana geldi. Sümer Mahallesi'nde oturan Zikret Köseoğlu, görev yaptığı hastanedeki nöbetine gitmek için 01 BCH 33 plakalı otomobili ile yola çıktı. Dr. Köseoğlu, ara sokaktan Baraj Caddesi'ne dönüş yapmak isterken kontrolü yitirince otomobil, orta refüje çıktı. Refüjdeki demir korkulukları parçalayan otomobil, karşı şeride geçip Kerem Bizimer'in sahibi olduğu unlu mamulleri imalathanesine girerek durdu.

Kaldırımda kimsenin olmaması, Kerem Bizimer'in de işyerinin arka bölümünde olması nedeniyle kaza ucuz atlatıldı. Otomobil ve işyerinde hasar meydana geldi. Kaza ile şoke olan Dr. Zikret Köseoğlu ile işyeri sahibi Kerem Bizimer'i çevrede bulunanlar sakinleştirdi. Görev yaptığı hastaneye gitmek için yola çıktığını söyleyen Zikret Köseoğlu, "Sokaktan, caddeye dönüyordum, birden otomobilin motor sistemi kilitlendi. Frenler çalışmadı, direksiyon dönmedi. Kontrolden çıkan araç, demir korkulukları devirip işyerine girerek durdu" diye konuştu.

İşyerindeki hasarın tespit edilmesi ardından kaza yapan otomobil kaldırıldı. Polis kaza ile ilgili soruşturmayı sürdürüyor.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@