Ortalığı Karıştıran 'Göz Yaralayan Dayak' İddiası

Öğrenci öğretmen dövdü, öğretmen öğrenci kendisi çarptı...

Haberler 24.11.2015, 17:39
Ortalığı Karıştıran 'Göz Yaralayan Dayak' İddiası
(DHA)- İZMİT'te 12 yaşındaki S.H., bir öğrenci ile tartışmasının ardından götürüldüğü müdür odasında beden eğitimi öğretmeni tarafından kendisine tokat atıldığını, tokatın etkisiyle duvardaki askılık demirine gözünü çarparak yaralandığını iddia etti. Okul yönetimi ise, eğitimini yarıda bırakan S.H.'yi okul  bahçesinde bir öğrenciyi dövmesi nedeniyle 'polise şikayet etmekle' uyardıklarını, çocuğun ise polis korkusuyla kaçmak isterken gözünü askılığa çarptığını öne sürdü.

Olay, dün İzmit 50'nci Yıl İlkokulu'nda meydana geldi. İddiaya göre ilkokul 3'üncü sınıftan sonra eğitimi bırakan S.H. okulun tuvaletine girdi. Okuldan çıkarken bahçede kendinden yaşça küçük bir öğrenci ile tartışan S.H., çocuğu döverek okuldan uzaklaştı. Beden eğitimi öğretmeni Z.K. okulun dışına çıkan S.H.'yi yanına alarak okul müdürünün odasına götürdü. Burada öğretmenler, iddiaya göre S.H.'yi bir daha okula girmemesi konusunda uyarırken, polise şikayette bulunacaklarını bildirdiler.

SAĞ GÖZÜNDEN YARALANIP HASTANEYE GÖTÜRÜLDÜ 

Burada sağ gözünden yaralanan çocuk, öğretmenlerin nezaretinde Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'ne götürüldü. Göz kapağına dikiş atılan S.H., Beden Eğitimi öğretmeni Z.K.'nın tokat atması sonucu gözünü askılıklara çarptığını, okul yönetimi ise polise şikayet edileceğini duyunca panikleyen çocuğun, kaçmak isterken gözünü askılıklara çarptığını iddia etti.  

BABA: ŞİKAYETÇİ OLACAĞIZ

S.H.'nin sokaklarda seyyar olarak giyim eşyası satan babası Eyüp H., öğretmen hakkında şikayette bulunacağını belirterek, "Öğretmen nasıl oğlumu bu hale getirdi anlayamadık. Biz öğretmenden şikayetçiyiz. Yarın plastik cerraha gideceğiz. Cuma günü doktor kontrol edecek. Gerekli görülürse ikinci bir ameliyat olacak. Biz hem okul müdürü, hem öğretmenden şikayetçiyiz. Cumhuriyet savcılığına şikayette bulunacağız" diye konuştu.

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@