Orgeneral Akar'dan şehit ailelerine: Sayenizde sırtımız yere gelmez

GENELKURMAY Başkanı Orgeneral Hulusi Akar, 'Türk Silahlı Kuvvetleri'nin gözbebeği' kabul edilen, ülkenin paraşütçü tek birliği 1'inci Komando Tugayı'ndaki askerler, şehit aileleri ve gazilerle, Kayseri’de iftar yaptı. Orgeneral...

Haberler 03.07.2016, 12:07
Orgeneral Akar'dan şehit ailelerine: Sayenizde sırtımız yere gelmez
GENELKURMAY Başkanı Orgeneral Hulusi Akar, 'Türk Silahlı Kuvvetleri'nin gözbebeği' kabul edilen, ülkenin paraşütçü tek birliği 1'inci Komando Tugayı'ndaki askerler, şehit aileleri ve gazilerle, Kayseri’de iftar yaptı. Orgeneral Akar, şehit ailelerine seslenirken, "Arkamızda sizin gibi destekçilerimiz olduğu sürece bizim sırtımız yere gelmez" dedi.

Talas İlçesi'ndeki Zincidere Mahallesi'ndeki 1'inci Komando Tugayı'ndaki iftara ilişkin sosyal medya hesaplarından paylaşımlar yapıldı. Paylaşımlara göre, iftara Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar, Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Salih Zeki Çolak, Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Vali Süleyman Kamçı, Garnizon Komutanı Hava Pilot Tümgeneral İsmail Yalçın, Büyükşehir Belediyesi başkan vekili Bekir Yıldız, Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Şube Başkanı Ali Yavuz, şehit aileleri ve gaziler katıldı.

OPERASYONLAR KÖKLERİ KAZINANA KADAR TAVİZSİZ SÜRECEK

İftar sonrası şehit aileleri, gazi, subay, astsubay, uzmanlar, er ve erbaşlara seslenen Genelkurmay Başkan Orgeneral Hulusi Akar, 30 yıldan bu yana terör mücadele kapsamında sürdürülen operasyonların kararlılıkla devam edeceğini, terörist köklerinin kazınıncaya kadar bu mücadelenin tavizsiz devam edeceğini belirtti.

Kayseri 1'inci Komando Tugayı'nın yurt içi ve dışındaki operasyonlardaki başarısından da söz eden Genelkurmay Başkanı Orgeneral Akar, 1'inci Komando Tugayı'nın son operasyonlarda 21 şehidi, 250’de yaralısı olduğunu söyledi. Şehit yakınlarına seslenen Genelkurmay Başkanı Akar, "Arkamızda sizin gibi destekçilerimiz olduğu sürece bizim sırtımız yere gelmez" diyerek, birlik ve beraberliğe vurgu yaptı.

Orgeneral Akar, şehit ailelerine başsağlığı, kahraman gazilere uzun ömür dileyip, Ramazan bayramlarını kutladı.
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@