Operasyon Yapılan Kaynak Holding'e Ziyaret

ZAMAN Gazetesi Yazarı Ali Ünal, Kaynak Holding'in Üsküdar'daki genel merkezine yapılan operasyonla ilgili olarak, “Herhangi bir ifade edecek kelime bulamadığım gibi, akıl mantıkla da ifade edemiyorum" dedi.

Haberler 08.09.2015, 21:03
Operasyon Yapılan Kaynak Holding'e Ziyaret
(DHA) - ZAMAN Gazetesi Yazarı Ali Ünal, Kaynak Holding'in Üsküdar'daki genel merkezine yapılan operasyonla ilgili olarak, “Herhangi bir ifade edecek kelime bulamadığım gibi, akıl mantıkla da ifade edemiyorum" dedi.


Ali Ünal, Kaynak Holding yetkilileriyle görüştükten sonra gazetecilere açıklamalarda bulundu. Ünal, şunları söyledi:


"Türkiye'nin her tarafında binlerce genci terörist olmaktan, ahlaksız olmaktan, hırsız veya yolsuz olmaktan koruyan bir sera vazifesi gören; sadece ülkeye ve millete hizmet eden kitapların bulunduğu bir işyerini 2. defa basıyorlar. Bunu herhangi bir ifade edecek kelime bulamadığım gibi, akıl mantıkla da ifade edemiyorum. Arkasında korkunç bir kin, korkunç bir intikam hırsı görülüyor. Öfkeyle kalkan zararla oturur. Bir ülke böyle idare edilmez. Kimsenin şüphesi olmasın, bu treni raydan çıkaranlar altında kalır. Eğer halkımız gerçekleri görmez, aynı aymazlığı sürdürürse, bu ülke daha büyük bedeller ödeyebilir. Daha çok şehitler verebiliriz."

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@