Öldü diye Selası Verildi, Mezarı Kazıldı ama....

OSMANİYE'nin Kadirli İlçesi'nde kalbi duran emekli öğretmen 60 yaşındaki Yusuf Yanık'ın ölümüne ilişkin salası okunup taziye çadırı da kurulduktan sonra, hastanede yaşama döndürüldüğü ortaya çıktı.

Haberler 24.12.2015, 21:15
Öldü diye Selası Verildi, Mezarı Kazıldı ama....

(Osmaniye), (DHA) - OSMANİYE'nin Kadirli İlçesi'nde kalbi duran emekli öğretmen 60 yaşındaki Yusuf Yanık'ın ölümüne ilişkin salası okunup taziye çadırı da kurulduktan sonra, hastanede yaşama döndürüldüğü ortaya çıktı.

İlçedeki özel bir hastanede bir süredir mide kanseri tedavisi gören Yusuf Yanık'ın dün gece kalbi durdu. O sırada yanında olan eşi Ayşe ağlayarak odadan çıkarken, içeriye doktorlar girdi. Dışarı çıkan Ayşe Yanık, yakınlarına eşini kaybettiğini söyledi. Bunun üzerine 2 çocuk babası Yanık'ın yakınları cenaze hazırlıklarına başladı. Yusuf Yanık için camiden sala okutuldu, mezarı kazıldı, Kadirli Belediyesi Mezarlıklar Müdürlüğü Şehit Halis Şişman Mahallesi'ndeki evinin önüne taziye çadırı kurdu.

HASTANEDE ŞOKE OLDULAR

Defin için tüm hazırlıklarını yapan aile, Yusuf Yanık'ın cenazesini almak için hastaneye gitti. Hastanede morgunda cenazeyi bulamayan aile, hastane yetkililerine haber verdi ve Yusuf Yanık'ın ölmediği ortaya çıktı. Aile, Yusuf Yanık'ın kalbinin durduğu ancak daha sonra yapılan müdahaleyle tekrar çalıştırıldığını öğrendi.

Yusuf Yanık'ın tedavisinin devam ettiği bildirilirken, ailesi büyük sevinç yaşadı.

 

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret Omni Ticaret
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@