Olay Çıkaran Sakaryaspor Taraftarlarına Müdahale

SPOR Toto 3'üncü lig 2'nci grupta Sancaktepe Belediyespor ile Sakaryaspor arasındaki karşılaşmanın ardından taşkınlık yapan Sakaryaspor taraftarlarına polis müdahale etti. Arbede sırasında yaralananlar oldu.

Haberler 14.12.2015, 11:28
Olay Çıkaran Sakaryaspor Taraftarlarına Müdahale

(DHA)- SPOR Toto 3'üncü lig 2'nci grupta Sancaktepe Belediyespor ile Sakaryaspor arasındaki karşılaşmanın ardından taşkınlık yapan Sakaryaspor taraftarlarına polis müdahale etti. Arbede sırasında yaralananlar oldu.

İstanbul Sancaktepe'de oynanan Sancaktepe Belediyespor ile Sakaryaspor'u desteklemek üzere gelen yaklaşık 300 taraftar, takımları yenilince Sakaryasporlu futbolcuları ve Teknik Direktör Deniz Kolgu'yu protesto ettiler. Bazı Sakaryaspor taraftarlarının sahaya attığı  cisimlerden biri  Sakaryaspor Teknik Direktörü Deniz Kolgu’ya isabet etti. Hemen Sakaryaspor tribünlerinin önünde meydana gelen olayda Kolgu alnına gelen cisim nedeniyle bir anda ellerini başına götürerek olduğu yere dizlerinin üzerinde çöktü.

Maç sonrası stat önünde de gerginlik yaşandı. Polis, Sakaryasporlu taraftarları stattan çıkartmak isteyince ortalık karıştı. Polisten kaçan bir Sakaryaspor taraftarını sivil polis yakaladı. Polisin elinden kurtulup kaçmak isterken yere düşen Sakaryaspor taraftarına arkadaşı yardım etmek isterken başka bir sivil polisin tekme atttığı görüldü.

Sakaryaspor taraftarları tarafından çekilen ve sosyal medyaya yüklenen görüntülerde polisin bazı Sakaryaspor taraftarlarına orantısız güç kullanması, taraftarlara TOMA ile müdahalesi görülüyor.

 

 

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@