Öğretmeni eşiyle ilişkisi olduğu iddiasıyla öldüren galericiye 17 yıl hapis

ADAPAZARI'nda, eşi H.Ş. ile ilişkisi olduğunu iddia ettiği beden eğitimi öğretmeni 42 yaşındaki Tuncay Kayalı'yı öldüren galericilik yapan 45 yaşındaki Güven Şensoy, 17 yıl 3 ay hapis cezasına çarptırıldı. İki yıl...

Haberler 29.03.2016, 13:04
Öğretmeni eşiyle ilişkisi olduğu iddiasıyla öldüren galericiye 17 yıl hapis
ADAPAZARI'nda, eşi H.Ş. ile ilişkisi olduğunu iddia ettiği beden eğitimi öğretmeni 42 yaşındaki Tuncay Kayalı'yı öldüren galericilik yapan 45 yaşındaki Güven Şensoy, 17 yıl 3 ay hapis cezasına çarptırıldı.

İki yıl önce meydana gelen olayda, Adapazarı Korucuk Mahallesi'nde bulunan Arif Nihat Asya Ortaokulu'nda beden eğitimi öğretmeni olan Tuncay Kayalı ile eşi H.Ş. arasında ilişki olduğuna inanan Güven Şensoy, öğretmeni arayarak görüşmek istedi. Güven Şensoy evinden çıkan Tuncay Kayalı'yı tabanca ile vurarak öldürdü, daha sonra da eve giderek tabancasında kalan son kurşunu eşi H.Ş.'nin ayağına sıktı. Güven Şensoy tutuklanırken, H.Ş. ifadesinde öğretmenin kendisini telefonla arayarak taciz ettiğini, okula gittiğinde kendisine saldıran öğretmenden kurtulmak için boğuştuğunu iddia ederken, herhangi bir gönül ilişkilerinin olmadığını söyledi.

Sakarya 1'inci Ağır Ceza Mahkemesi'nde bugün görülen karar duruşmasında Güven Şensoy son savunmasında, "Pişmanım, bu durum çok zor bir durum. Beni anlamalarını istiyorum. Sadece ölen ölmedi, ben her gün ölüyorum" dedi. Mahkeme, Güven Şensoy'u cinayet, ruhsatsız silah bulundurmak ve hürriyeti tahdit suçlarından toplam 17 yıl 3 ay hapis cezasına çarptırdı. 
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@