Öğretmen Evde Kitap Setleri Çıktı

Öğretmen Evde Kitap Setleri Çıktı

Gündem 25.09.2020, 15:29
Öğretmen Evde Kitap Setleri Çıktı


Şüphesiz ki “Öğretmen Evde Kitap Setleri çıktı!” dendiğinde heyecanlanmayacak çok az öğretmen ve veli vardır; onlar da henüz bu son derece nitelikli, kaliteli ve uygun fiyatlı eserlerle tanışmadıklarındandır! Büyük kayıp doğrusu...

Bize kalırsa ilkokul döneminde öğrencileri ve çocukları olan herkes yararlanmalıdır bu harika yardımcı kaynak kitaplardan. Zira bildiğiniz gibi her ne kadar yardımcı kitap sektöründe tercih edilebilecek çok fazla seçenek olsa da, yalnızca birkaçı tüm önemli değerleri ve özellikleri bir araya getirebilir.

Ve Öğretmen Evde Yayınları ise kesinlikle onlardan biridir.

Nedenini öğrenmek isterseniz sizi yazımızın devamını okumaya davet etmek isteriz.

Talihsiz Dönemde Karşılaşılan Kahraman

2020 yılı itibariyle tüm dünya olarak çok zor bir süreç yaşadık, hala yaşıyoruz da... Ne yazık ki pandemi ve getirileri sebebiyle günlük hayat çarkını çeviren dişliler aksadı, hatta işlevini tamamen yitirdi zaman zaman. Tabii ki eğitim de bir hayli etkilendi bu durumdan. Çocuklar uzun süre okula gidemedi, uzaktan eğitimle belki de ilk kez ve son derece ani bir şekilde tanışmak durumunda kaldılar, motivasyonları kayboldu... Daha da kötüsü, imkanı olmayan öğrenciler derslerinden tümden geri kaldı.

İşte bu durumda, (özellikle) ilkokul kaynak kitaplarının ve kaliteli bir plan ve program oluşturmanın önemi ortaya çıktı. Akabinde eğitim için birlik olan fedakar veliler ve öğretmenler minik öğrencilerin eğitimleri aksamasın diye ellerinden geleni yaptılar: İmkanlar doğrultusunda gerekli eğitim materyalleri sipariş edildi ve evde eğitim başlamış oldu.

İşte tam da bu dönemde, Öğretmen Evde Yayınları kitap setleri popülerliği de kalitesi de iyice bilinir ve kabul edilir hale geldi.

İlkokulun Her Basamağında Sarsılmaz Kalite

Öğretmen evde 2. sınıf kitap seti, öğretmen evde 3. sınıf kitap seti ve öğretmen evde 4. sınıf kitap seti ürünlerine imzasını atan Öğretmen Evde Yayınları, çocuklar bu telaşlı dönemde öğrendikleri unutmasın, eğitimden uzaklaşmasın ve strese kapılmasın diye onlar için rengarenk ve dopdolu bir içerik hazırladı. Değerli ve tecrübeli öğretmenlerden oluşan yayın kadrosu, çocukların açıklarını kapatacak ve onları sıkmayacak sayfaları tasarlarken hem bu dönemin getirilerini hem de gerçekten iyi bir ilkokul kitabında bulunması gereken elementleri göz önünde tuttular.

Peki ama nedir bu elementler?

  • MEB müfredatına uygunluk: Okulların kapanması, uzaktan eğitim döneminin başlaması derken yıl başında tasarlanmış müfredat doğal olarak değişti ve bu düzenlemeye göre bir şema oluşturulması gerekti. İşte Öğretmen Evde kitap setleri bu durum dikkate alınarak konular ve sorularla buluşturuldu. Yani 2020-2021 MEB müfredatı her yönüyle ele alındı.
  • Pedagojik uygunluk: Hangi sınıf için olursa olsun bu setlerin tümünde çocuklar için sağlıklı ve kaliteli içerikler oluşturuldu. Hiçbir şekilde, hiçbir bağlamda müstehcenlik, şiddet ve korku ögeleri, politik ve dini söylemler vb çocuk psikolojisine uygun olmayan şeylere yer verilmedi.
  • Çocuğa uygunluk: Sıklıkla atlanan bir konu olan “ilginçlik” Öğretmen Evde yayınları kitap setlerinde atlanmadı ve çocukların ilgisini çekecek, onlara ders çalışırken keyif verecek bir tasarım sayfalar ve kitapla buluştu. Böylece ders, soru, çalışmak, tekrar yapmak gibi kavramlar çocuğun nazarında “o kadar da korkunç olmayan” şeyler haline geldi.

Kısacası bu kitap setleri ilkokul 2, 3 ve 4. sınıf öğrencilerinin en büyük yardımcısına dönüştü!

Her Yönüyle En İyi İlkokul Kitap Setleri

Öğretmen Evde kitap setleri çıktı ve sadece öğrencileri değil, öğretmenleri ve velileri de oldukça memnun etti. Çünkü onun muhteşem içeriği de, kaliteli baskısı ve yapısı da fahiş fiyatlarla piyasaya sürülmedi. Aksine, oldukça uygun etiketlerle buluşturuldu ki her bütçeden öğrenciye hitap edebilsin.

Pandemiyle hayatımızda iyice belirgin bir yer elde etmiş “uzaktan alışveriş” sistemiyle siz de bu seti edinebilirsiniz. Bunun için ise yapmanız gereken tek şey İlkokul Market üzerinden siparişinizi oluşturmak ve kitaplığınızda bir yer açmak!

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@