Öğrenmenlere Destek İçin

Öğretmen Akademisi Vakfı (ÖRAV) gönüllüleri, 15 Kasım Pazar gün&uum...

Haberler 05.11.2015, 11:55
Öğrenmenlere Destek İçin

İSTANBUL(ANKA)-Öğretmen Akademisi Vakfı (ÖRAV) gönüllüleri, 15 Kasım Pazar günü gerçekleştirilecek 37. Vodafone İstanbul Maratonu’nda öğretmenlerin kişisel ve mesleki gelişimlerine destek olmak için koşuyor. Vakfın “Türkiye’nin Öğrenen Öğretmenleri” projesine bağış toplamak için “Öğretmenlerimiz İçin Koşuyoruz!” sloganıyla koşacak gönüllüler, Türkiye’nin gelecek kuşaklarını yetiştiren öğretmenlere destek olmak isteyenleri de “Yardımseverlik Koşusuna” destek olmaya çağırıyor.

-“ÖĞRETMENLERİMİZ İÇİN KOŞUYORUZ”-

ÖGV tarafından yapılan açıklamaya göre, Öğretmen Akademisi Vakfı gönüllülerinin çağrısıyla toplanacak bağışlar, Türkiye’nin dört bir köşesindeki devlet okullarında görev yapan öğretmenlere sunulacak ücretsiz eğitimlerde kullanılacak.

Açıklamada, eğitimlerin pedagojik yönü gelişmiş, üretken, empati sahibi, eleştirel düşünebilen öğretmenlerin çoğalmasına katkı sağlayacağı belirtilerek, “ Vakfın gönüllülerinden oluşan 52 kişilik koşu ekibi “Öğretmenlerimiz İçin Koşuyoruz” sloganı ile geride bırakılan her kilometrede, öğretmenlere katkıda bulunmanın verdiği gurur ve mutlulukla daha hızlı koşacak. Toplanan bağışlar ise daha aydın yarınlar için Türkiye’ye hız kazandıracak’’ denildi. ANKA)

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@