Öğrencilerini kurtaran iki hafız boğuldu

KOCAELİ'nin Kandıra İlçesi'nde boğulma tehlikesi geçiren öğrencilerini kurtaran Kuran kursunda görevli 2 hafız akıntıya kapıldı. Boğulan 23 yaşındaki Halil İbrahim Yaşar ile aynı yaştaki Satılmış Kula'nın...

Haberler 17.08.2016, 10:28
Öğrencilerini kurtaran iki hafız boğuldu
KANDIRA(Kocaeli), () - KOCAELİ'nin Kandıra İlçesi'nde boğulma tehlikesi geçiren öğrencilerini kurtaran Kuran kursunda görevli 2 hafız akıntıya kapıldı. Boğulan 23 yaşındaki Halil İbrahim Yaşar ile aynı yaştaki Satılmış Kula'nın cesetleri denizden çıkarıldı.

İstanbul'da bulunan bir Kuran kursunda hafızlık yapan Halil İbrahim Yaşar ile Satılmış Kula, dün öğrencileriyle birlikte günübirlik tatil için Kandıra Uzunkum sahiline geldi. 2 hafız ile 3 öğrenci denize girdi. Bu sırada 3 öğrenci akıntıya kapılırken, Halil İbrahim Yaşar ile Satılmış Kula öğrencileri kurtardı. Öğrenciler akıntıdan kurtularak kıyıya çıkarken, bu kez Halil İbrahim Yaşar ile Satılmış Kula akıntıya kapıldı. Yardıma koşanlar Halil İbrahim Yaşar ile Satılmış Kula'yı denizden çıkardı. Olay yerine gelen 112 Acil ekibi Yaşar ile Kula'nın öldüğünü belirledi. Yaşar ve Kula'nın cenazeleri otopsi için İstanbul Adli Tıp Kurumu'na gönderildi.

Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@