Öğrenciler Yolda Buldukları Parayı Belediyeye Teslim Etti

AMASYA'nın Taşova İlçesi'nde ortaokul öğrencileri 12 yaşındaki Mertcan Zorlu ve aynı yaştaki arkadaşı Mustafa Sobacı, yolda buldukları 300 lirayı belediye yetkililerine teslim etti.

Haberler 03.12.2015, 17:38
Öğrenciler Yolda Buldukları Parayı Belediyeye Teslim Etti

(Amasya),(DHA) - AMASYA'nın Taşova İlçesi'nde ortaokul öğrencileri 12 yaşındaki Mertcan Zorlu ve aynı yaştaki arkadaşı Mustafa Sobacı, yolda buldukları 300 lirayı belediye yetkililerine teslim etti.


Amasya'nın Taşova İlçesi Atatürk Ortaokulu öğrencileri Mertcan Zorlu ve Mustafa Sobacı, yolda 300 lira buldu. Çevrede yaptıkları araştırmada paranın sahibini bulamayan öğrenciler, parayı belediye yetkililerine tutanak karşılığı teslim etti. Taşova Belediye Başkan Yardımcısı Kadir Aydoğan, Mertcan Zorlu ve Mustafa Sobacı'nın yolda buldukları parayı tutanak karşılığında belediyeye teslim ederek örnek bir davranışta bulunduklarını söyledi. Öğrencileri yetiştiren aileleri ve öğretmenlerini kutlayan Aydoğan, "Başarılı öğrenci yetiştirmenin yanında iyi insan da yetiştirmeliyiz. Öğrencilere bu örnek davranışlarından dolayı teşekkür ediyorum" dedi. Aydoğan daha sonra öğrencilere örnek davranışlarından dolayı çeşitli hediyeler verdi.

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@