Oğlu terör saldırısında ölen baba: Yavrum, terörden korkmazdı

İSTANBUL Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali'nde meydana gelen terör saldırısında yaşamını yitiren yolcu kontrol memuru 32 yaşındaki Adem Kurt’un babası Mehmet Kurt, "Yavrum, terörden...

Haberler 30.06.2016, 16:40
Oğlu terör saldırısında ölen baba: Yavrum, terörden korkmazdı
İSTANBUL Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali'nde meydana gelen terör saldırısında yaşamını yitiren yolcu kontrol memuru 32 yaşındaki Adem Kurt’un babası Mehmet Kurt, "Yavrum, terörden korkmazdı. Böyle bir şeyi koşumazdı bile" dedi.

Emekli polis memuru baba Mehmet Kurt ve eşi Nuriye Kurt, evlerinin önüne Yıldırım Belediyesi tarafından kurulan çadırda taziyeleri kabul ediyor. Burada hain terör saldırısıyla ilgili açıklama yapan baba Mehmet Kurt, "Ben burada bir can kaybetmedim, birçok can kaybettim. İnşallah bu terörün sonu gelecek. Bunların kaçacak, sığınacak hiçbir yeri yok. Vatanımız, milletimiz sağ olsun" dedi. Oğlunu tarif edecek kelime bulamadığını ifade eden Mehmet Kurt şunları söyledi:
"Oğlumu nasıl tarif edeyim. Neyle sınırlandırabilirim onu. O benim her şeyim canım, ciğerimdi. O terörden hiç korkmazdı. Böyle bir şeyi konuşmazdı bile. Bizim terörden bir korkumuz yok ama terör önlensin. Önlenmesi için çalışsınlar, bu zamana kadar ne için çalışıldı. Askerimiz, polisimiz bizim elimiz kolumuz. Onlar çalışmazsa vatandaşlar ne yapacak. Orada bomba patlayacak, biz yine yarın bombayı konuşacağız. Üzülerek ya da korkarak terörü büyütüyoruz, büyütmeyeceğiz. Şehitlerimiz bin tane de olsa onurumuzdan ve gururumuzdan hiçbir şey vermeyeceğiz. Benim çocuğum imanlı gitti."
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@