Oğlu Ender Fatih Yılmaz’ın şehit haberini fidanlıkta çalışırken aldı

DİYARBAKIR’ın Lice İlçesi’nde, PKK’lı teröristlerin düzenlediği saldırıda şehit olan 5 askerden 26 yaşındaki Astsubay Kıdemli Çavuş Ender Fatih Yılmaz’ın acı haberi, Balıkesir’in Bandırma İlçesi’nde...

Haberler 24.08.2016, 18:46
Oğlu Ender Fatih Yılmaz’ın şehit haberini fidanlıkta çalışırken aldı
DİYARBAKIR’ın Lice İlçesi’nde, PKK’lı teröristlerin düzenlediği saldırıda şehit olan 5 askerden 26 yaşındaki Astsubay Kıdemli Çavuş Ender Fatih Yılmaz’ın acı haberi, Balıkesir’in Bandırma İlçesi’nde oturan ailesine bildirildi. Şehidin annesi Elif Yılmaz, acı haberi, çalıştığı fidanlıkta Bandırma Kaymakamı Tuncay Sonel'den aldı, gözyaşına boğuldu.

Lice'de şehit düşen Astsubay Kıdemli Çavuş Ender Fatih Yılmaz’ın acı haberi, taksicilik yapan şehidin babası emekli astsubay Önder Yılmaz’a, İhsaniye Mahallesi Celal Atik Caddesi’nde bulunan evinde Bandırma Kaymakamı Tuncay Sonel ve 6. Ana Jet Üs Komutan Vekili Albay Aziz Korkut tarafından verildi.

Şehidin annesi Elif Yılmaz’ın Ömerli Köyü’ndeki bir ceviz fidanlığında çalıştığını öğrenen Kaymakam Tuncay Sonel, yanına bir sağlık ekibini de alarak tarlaya gitti. Acı haberi çalıştığı fidanlıkta öğrenen anne Yılmaz, gözyaşına boğuldu.

Üniversite eğitimi gören bir kardeşi olan şehit Astsubay Ender Fatih Yılmaz’ın cenazesinin yarın ikindi vakti memleketi olan Balıkesir’in Manyas İlçesi Hekimköy Mahallesi’nde düzenlenecek törenle toprağa verilmesi bekleniyor.
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@