Öcalan'ın Fotoğrafının Bulunduğu Pkk Flaması Yakıldı

KAHRAMANMARAŞ'ta bir araya gelen binlerce kişi, teröre tepki gösterdi.

Haberler 09.09.2015, 00:22
Öcalan'ın Fotoğrafının Bulunduğu Pkk Flaması Yakıldı
(DHA)- KAHRAMANMARAŞ'ta bir araya gelen binlerce kişi, teröre tepki gösterdi. Türk bayraklarıyla PKK aleyhine slogan atarak yürüyen kalabalıktan grup, üzerinde Abdullah Öcalan'ın fotoğrafının bulunduğu PKK flamasını ateşe verip yaktı.

Kahramanmaraş'ta akşam saatlerinden itibaren Trabzon Bulvarı'nda toplanan binlerce kişi, Türk bayraklarıyla çarşı merkezine yürüdü. MHP İl Başkanlığı önünde toplanan Ülkü Ocakları üyeleriyle birleşen çeşitli gruplar, hep birlikte terör örgütü PKK aleyhine sloganlarla Ulucami'ye kadar yürüdü. MHP Kahramanmaraş Milletvekili Sefer Aycan ve MHP İl Başkanı Süleyman Öner'in de yer aldığı binlerce kişi, sık sık şehitleri anarak terör saldırılarını protesto etti.

ÖCALAN VE PKK FLAMASI ATEŞE VERİLDİ

Kahramanmaraş Valiliği önünde bir süre bekleyen kalabalıktan bir grup, üzerinde elebaşı Abdullah Öcalan'ın fotoğrafı bulunan PKK flamasını ateşe verip yaktı. Kalabalık, daha sonra flamayı ezerek teröre tepkisini gösterdi. Terör örgütü PKK aleyhine slogan atan kalabalık, güvenlik önlemi alan çevik kuvvet polisleri eşliğinde geldikleri Ulucamii önündeki Atatürk Anıtı önünde saygı duruşu ve İstiklal Marşı Fatiha okudu. Kalabalık, Ülkü Ocakları İl Başkanı Mesut Kaplan tarafından yapılan basın açıklamasının ardından araçlarıyla oluşturdukları konvoyla klakson çalarak şehir turu yapıp terör saldırılarını protesto etmeyi sürdürdü.

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@