O öğretmenlerin ders programı ve nöbet sorununa çözüm geldi

O öğretmenlerin ders programı ve nöbet sorununa çözüm geldi Kurum İdari Kurulu (KİK) Ekim 2015 toplantısında Milli Eğitim Bakanlığında çalışan personelin sorunlarına ilişkin istişareler yapmış ve önemli bazı sorunların çözümüne yönelik irade ortaya koymuştu.

Haberler 21.11.2015, 17:39
O öğretmenlerin ders programı ve nöbet sorununa çözüm geldi

Kurum İdari Kurulu (KİK) Ekim 2015 toplantısında Milli Eğitim Bakanlığında çalışan personelin sorunlarına ilişkin istişareler yapmış ve önemli bazı sorunların çözümüne yönelik irade ortaya koymuştu.
KİK toplantısında gündeme gelen önemli sorunlardan biri de engelli çocuğu olan öğretmenlerin ders programında ayarlamaların yapılarak önemli bir sorua çözüm üretilmesi olmuştu.
Toplamtı meyvelerini vermeye başladı ve engelli çocuğu olan öğretmenlerin ders programının bu durumları göz önüne alınarak yapılmasına karar verildi. Bakanlık Müsteşar Yusuf Tekin imzası ile bir yazı göndererek kurumların engelli evladı olan öğretmenlerin ders programı ve nöbetlerinde kendilerine öncelik tanınması talimatı verdi. Yazıya aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz;
Bakanlık yazısı için TIKLAYINIZ

 

 

 

 

 

 

Kaynak: ÖğretmenDiyarı

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@