O Fotoğraflar Bir Bir Siliniyor! Ünlüler Sedat Peker ile Fotoğraflarını Kaldırma Yarışında

Suç örgütü lideri Sedat Peker son açıklamalarının ardından siyasi gündemin bir numaralı isimlerinden biri oldu. Peker'in gündemde yer almasının ardından ise birlikte fotoğrafı olan ünlüler, o fotoğrafları kaldırmaya başladılar.

O Fotoğraflar Bir Bir Siliniyor! Ünlüler Sedat Peker ile Fotoğraflarını Kaldırma Yarışında

Organize Suç Örgütü Lideri Sedat Peker son günlerde sosyal medya üzerinden yayınladığı videolar ile gündemde. Türkiye gündemine ilişkin çeşitli iddialarda bulunan Sedat Peker'in bu açıklamaları hem basında hemde sosyal medyada dikkat çekti. 

Sedat Peker'in açıklamalarının ve başta İçişleri Bakanı Süleyman Soylu olmak üzere siyasilere yönelttiği iddialar nedeniyle, magazinsel bir gelişme yaşandı. Sedat Peker ile fotoğrafı olan ünlüler bu fotoğrafları silmeye başladılar. 

SEDAT PEKER İLE FOTOĞRAFI OLAN ÜNLÜLER SİLME YARIŞINA GİRDİLER

Organize Suç Örgütü lideri Sedat Peker'in yayınladığı videolar, dile getirdiği iddialar siyasi gündemin dışına taştı. Magazin gündeminde de yer almaya başlayan bu iddiaların ardından birçok ünlüden hamle geldi. Geçmiş dönemde Sedat Peker ile fotoğraf çekip bu fotoğrafları sosyal medya üzerinden paylaşan ünlüler, bu fotoğrafları kaldırmaya başladılar. 

Cumhuriyet Gazetesi Yazarı Barış Terkoğlu O İsimleri Açıkladı

Cumhuriyet gazetesi yazarı Barış Terkoğlu'nun gündeme getirdiği ünlü isimler arasında dikkat çeken ünlüler ve ünlülerin paylaşımlarına düştükleri notlar var. Haberde, şarkıcı Demet Akalın'ın Sedat Peker hakkında "Reis diye yazılır adamı diye okunur. İyi ki doğdun can Reis" paylaşımında bulunduğu aktarıldı. Bir diğer ünlü isim Gökhan Özen ise Sedat Peker hakkında "Mangal yürekli adam" şarkısını yazmıştı. 

Polis Fezlekesinde Peker Dostu Olduğu İddia Edilen Ünlüler

Terkoğlu'nun yazısında yer alan o bölümde "Polisin Peker için hazırladığı dosyada, çevresindeki sanat camiasının kalabalıklığı, yargının bile gözünü kamaştırıyordu. 15 Kasım 2004 tarihli Sabah gazetesi, polis fezlekesindeki 'Peker dostu sanatçılar'ı şöyle aktarıyordu: 'Ebru Gündeş, Hande Yener, Emel Müftüoğlu, Elif Karlı, Seda Sayan, Davut Güloğlu, İsmail Türüt, M. Ali Erbil, Stelyo Pipis, Bülent Serttaş, Demir Karahan, Onur Sarıkaya…" ifadeleri yer aldı.  

2017 Yılı Haberinde...

Cumhuriyet gazetesi yazarı Barış Terkoğlu'nun yazısının bir bölümünde ise 2017 yılına dair bir haber ile bazı isimler açıklandı.

Berkoğlu yazısında bazı isimlere yer verdi ve "Milliyet gazetesinin eki olan 'Şehrin En İyileri'nin 2017 yılında düzenlediği ödül töreninde 'En Hayırsever İşadamı' ödülünü Selda Alkor’un elinden o almıştı. Mekân Oscarları ya da Quality gibi adlarla her yıl düzenlenen, sponsorlu ödül gecelerinde, kimi elinde ödül, kimi hatırlı konuk olarak, 'ünlü”lerle poz veriyordu. Yakın dostu Oktay Kaynarca başta olmak üzere; Serdar Ortaç’tan Alişan’a, Cengiz Kurdoğlu’ndan Erkan Petekkaya’ya, yan yana çektirdiği fotoğraflar hızla sosyal medyada paylaşılıyordu."  ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@